Skocz do zawartości

Belka LED


Misiek8161

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Grant napisał:

...widzę że RGB jeszcze tzw "4" ;-) teraz już takich nie ma w ofercie

może dlatego tak dobrze trzymają się  bo z początkowej produkcji i bez zabezpieczenia;-)

Są w ofercie ale tylko białe moduły :) 

https://www.ledstudio.com.pl/product-pol-601-Modul-LED-4-SMD5630-SAMSUNG-GOQ-2-16W-DC12V-IP68-Zimny-11000K.html

RGB szukałem ale niestety nie znalazłem...

Ogólnie te moduły które proponuje w podwieszonym temacie w dziale ''oświetlenie'' są dobrą alternatywą dla tych 4-diodowych i też dobrze się sprawdzają w praktyce przez sporo ludzi z tego forum i nie tylko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no właśnie, ale RGB to już tylko w opcji "3" ;-)

widzę że Ty w tych białych masz 5630, a jaka barwa? ok 6500?  bo z tego jak wszędzie widzę te 1100K to sa chyba na 5050 a w niektórych opisach widnieje 5630

nie wiem czy to błąd (?).

Ps. ostatnio sprawdzałem opcję na modułach R i B zamiast RGB i całkiem dobrze radzi sobie Citi Lens bo jest na diodzie 2835 (czerwony i niebieski) a GOQ ma na 5050. Kolory znalazłem też na 5630 ale chyba ze szczelnością jest problem bo IP 65-67

dlatego tak jak napisał decco R i B na dobrej diodzie robi róźnicę

Edytowane przez Grant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grant napisał:

..no właśnie, ale RGB to już tylko w opcji "3" ;-)

widzę że Ty w tych białych masz 5630, a jaka barwa? ok 6500?  bo z tego jak wszędzie widzę te 1100K to sa chyba na 5050 a w niektórych opisach widnieje 5630

nie wiem czy to błąd (?).

Moje białe moduły mają 11000K i raczej mają diody 5050 ale w opisie na stronie sklepu linka z postu nr.21(bo tam swoje zakupiłem)kiedyś przeczytałem że moje moduły mają diody 5630 ale jak patrzałem do specyfikacji produktu to było napisane że mają diody 5050...Także zapewne wkradł się błąd jak sam piszesz...

Z moich modułów jestem bardzo zadowolony zapewne tak samo jak koledzy z tych które polecam w podwieszonym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Misiek8161 napisał:

Czyli się je po prostu odcina ? jak np. taśmy led-owe ?

Dokladnie tak jak @egon44 napisał.

Wystarczy je tylko podłączyć do sterownika i zasilania i gitara.

Edytowane przez Kubeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję czegoś w rodzaju złącza, samozłączki dzięki której można połączyć ze sobą dwa przewody Led. Chodzi mi o to żeby łatwo można było rozłączać przewody podczas zdejmowania pokrywy akwariowej.

Pozdrawiam :-) 

Przepraszam za formatowanie tekstu. Coś telefon mi szwankuje.

Edytowane przez iquitos68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.