Skocz do zawartości

Opinia gruzowiska


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Seba233 napisał:

Właśnie byłem w tym bego to mają sam grys, a z głazów to jak pisalem łupek drzewiasty, wszystkie centra ogridnicze, składy budowlane odwiedziłem i uwierzcie mi nie mam nic ciekawego 

A otoczaków nie mieli w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Seba233 napisał:

Właśnie byłem w tym bego to mają sam grys, a z głazów to jak pisalem łupek drzewiasty, wszystkie centra ogridnicze, składy budowlane odwiedziłem i uwierzcie mi nie mam nic ciekawego 

Hmm, czyli strona fajna a na składzie psy du***i szczekają :( no szkoda.

A tak z innej beki, nie myślałeś podjechać do najbliższej rzeki, niedługo pogoda będzie sprzyjała brodzeniu i poszukaj sobie kamieni za friko, ja oba swoja akwaria obsadziłem zwykłymi szarymi głazami wyciągniętymi z Wisły.

Oczywiście zostały oczyszczone i wysterylizowane ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Seba233 napisał:

Co sądzicie o tym?? Bo jutro mam możliwość jechać pod Poznań do składu i wybrać coś. Osobiście wydaje mi się ,że są trochę za niskie i oświetlenie za jasne

IMG_20170514_131417.jpg

Jak dla mnie obecny układ sprawia wrażenie nie dokończonego...  Zbyt duże kawałki kamienia a za niskie... Co do oświetlenia, to nie wiem czy jest za jasne, ale na pewno na zdjęciu wygląda jak niebieski - czytać nijaki kolor który potęguje złą aranżację kamieni...

Poszukaj innych, jak koledzy wcześniej pisali i sam chętnie taki sposób polecić mogę z czystym sumieniem... Bierz nogi w troki i idź na spacer nad rzekę, pole czy inne miejsca w okolicy z darmowymi kamieniami - szukaj i jeszcze raz szukaj najciekawszych...

Polecam zabrać ze sobą miarkę i nawet na ziemi, piasku wyrysować wymiar akwarium i na spokojnie poukładać jakąś aranżację z dostępnych kamieni... Ułatwisz sobie życie i finanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem bardziej mnie dobija to malawi, a to zła aranżacja, a to za mało kamieni a to za dużo kamieni, a to za sztucznie, oswietlenie też mam 15000k+10000k jak większość z was polecala na forum a i tak i tak wyglada sztucznie za jasno itd gdzie u innych na forum wyglada znacznie lepiej,nie wiem czy to zasługa photoshopa czy co, a co do kamieni nie chce miec kolorowych kamieni tylko serpentunit lub cos innego w ciemnym odcieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba.....musisz kierować się tym co Tobie się podoba. Tu na forum każdy chce Ci pomóc , doradzić ale każdy ma swój gust stąd różnice  w opiniach. Tym się nie przejmuj. Nie rób akwa pod nasze gusty...zrób pod swoje. Bo zawsze inaczej będziesz miał rozterki. Zrób tak jak Ci się podoba..jeżeli  dojdziesz do wniosku ,że już Ci się nie podoba dany aranż to go zmienisz. I tyle...Nie pytaj o opinie w sprawach aranżu..sam dojdziesz z biegiem czasu do prawidłowych wg siebie wniosków. Słuchaj się tylko w sprawie obsady czy parametrów wody....resztę uwierz mi sam dopracujesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.