kunta Opublikowano 6 Maja 2017 #11 Opublikowano 6 Maja 2017 Akwarium śliczne i normalnie jestem pod wrażeniem, ale zrobiłeś piekło perfekcjonisty :-O Chyba bym nie dał z tym rady mając je w domu
robson1t Opublikowano 6 Maja 2017 Autor #12 Opublikowano 6 Maja 2017 cyrkulacja działa prawidłowo pompa co na 2biegu, cyrkulator jebao 8 na 1 biegu i czysto na dnie ,wszystkie nieczystości wędrują pod zasys
robson1t Opublikowano 6 Maja 2017 Autor #13 Opublikowano 6 Maja 2017 Tak wygląda system filtracji i oświetlenie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się