Paulstick Opublikowano 23 Grudnia 2016 #11 Opublikowano 23 Grudnia 2016 Panie i panowie, pozwolilem sobie uzyc wszystkich waszych ustawien, dziekuje slicznie. Jedny komentarz się nasuwa, nie wydaje mi się, ze wszyscy mamy podlaczone swiatla w ten sam sposob :). Moglbym uprzejmie prosic o dopisanie który kabelek z ktorym kanalem zstal polaczony ?:)
luki174 Opublikowano 23 Grudnia 2016 #12 Opublikowano 23 Grudnia 2016 (edytowane) Pod 1-Red, 2-Green, 3-Blue, 4-White No i oczywiście plusiki od modułów razem skręcone i w odpowiednie gniazdo Edytowane 23 Grudnia 2016 przez luki174
rosa1986 Opublikowano 23 Grudnia 2016 #13 Opublikowano 23 Grudnia 2016 Godzinę temu, Paulstick napisał: Panie i panowie, pozwolilem sobie uzyc wszystkich waszych ustawien, dziekuje slicznie. Jedny komentarz się nasuwa, nie wydaje mi się, ze wszyscy mamy podlaczone swiatla w ten sam sposob :). Moglbym uprzejmie prosic o dopisanie który kabelek z ktorym kanalem zstal polaczony ?:) 12 minut temu, luki174 napisał: Pod 1-Red, 2-Green, 3-Blue, 4-Bialy No i oczywiście plusiki od modułów razem skręcone i w odpowiednie gniazdo Ja mam podłączone tak samo jak kolega wyżej
Perez666 Opublikowano 24 Grudnia 2016 Autor #14 Opublikowano 24 Grudnia 2016 A ja się dowiedziałem, że mogę mieć problem ze sterownikiem jak @Stan. Włącza się tryb burzy.Kijowa niespodzianka...
Mortis Opublikowano 24 Grudnia 2016 #15 Opublikowano 24 Grudnia 2016 23 minuty temu, Perez666 napisał: A ja się dowiedziałem, że mogę mieć problem ze sterownikiem jak @Stan. Włącza się tryb burzy.Kijowa niespodzianka... A w ustawieniach patrzyłeś, może trzeba odznaczyć ikonkę.
Paulstick Opublikowano 24 Grudnia 2016 #16 Opublikowano 24 Grudnia 2016 Sprawdz ikonke koniecznie to pierwsze, mniej my nadzieje, ze to wystarczy. Mnie natomiast "pipczenie" drazni, szczegolnie ze nie wiem nawet czemu kontroler to robi. Szukalem w opcjach jak to wylaczyc i niestety nic nie znalazlem.
michal_j Opublikowano 24 Grudnia 2016 #17 Opublikowano 24 Grudnia 2016 pisał o tym już Romek, wyłącz kontrolę stanu baterii
Paulstick Opublikowano 24 Grudnia 2016 #18 Opublikowano 24 Grudnia 2016 (edytowane) 4 hours ago, michal_j said: pisał o tym już Romek, wyłącz kontrolę stanu baterii Probowalem i tego wczesniej, nie pomoglo. Edit: Pomylilem czujnik baterii z funkcja diody....wszystko gra już. Edytowane 24 Grudnia 2016 przez Paulstick
Paulstick Opublikowano 24 Grudnia 2016 #19 Opublikowano 24 Grudnia 2016 (edytowane) To i ja się podziele moim ustawieniem. Uzywam go z 16 x White 10000k i 12 x RGB na jednej listwie do akwarium o rozmiarach 182.5 x 60.5x50h. Polaczenia jak ponizej, te same jak u Egona44; K1 - czerwony kabel(red) K2 - zielony kabel (green) K3 - niebieski kabel (blue) K4 - biały kabel od białych modułów + - czarny kabelek z RGB i biało-czerwony z białych modułów. Jako bazy uzylem ustawien Egona i dopasowalem je pod wlasne potrzeby. plik rogala.ldp Edytowane 27 Grudnia 2016 przez Paulstick
miron1210 Opublikowano 5 Lutego 2017 #20 Opublikowano 5 Lutego 2017 witam serdecznie ,to jest mój pierwszy post ,mam pytanie odnośnie sterownika led dimmer pro ,jest taki problem że cały czas świeci się kolor czerwony pod k1,w ustawieniach np daje że ma wszystko się wyłączyć po 23 godz i wyłącza się wszystko oprócz czerwonego. ściągałem różne gotowe pliki ustawień i dalej to samo,co może być nie tak?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się