surpol Opublikowano 19 Grudnia 2016 #1 Opublikowano 19 Grudnia 2016 (edytowane) Witam. Maingano 1+3,Labidochromis Caeruleus 1+3,Pseudotropheus sp. 'acei' Mari Gold 1+3.Moje pierwsze Malawi 120\40\50,Ph 8,2 ,No3 -7,temperatura wody 26,5 . Z góry przepraszam za jakość,w przyszłości postaram się wklejać lepsze zdjęcia . 2x10k T5,owinięte folią aluminiową z 2 stron i pozostawione około 25cm na środku. Filtr zew(biolog) AquaNova NCF1200(ceramika,gąbka,wata),filtr wew.(mechanik) Aquael 1000 (gąbka,wata),pompa cyrkulacyjna- koralia 3200 W ciągu kilku dni do kubła dojdzie zeolit. Edytowane 19 Grudnia 2016 przez surpol
deccorativo Opublikowano 19 Grudnia 2016 #2 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Witaj kolego, niestety zaczynasz od zdublowania tematu ale oba bez tego gorszego zdjęcia , ale się nie zrażaj zrób Edit i przeciągnij zdjęcie na dole w puste pole a jak się wgra to kliknij na +
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Grudnia 2016 #3 Opublikowano 19 Grudnia 2016 (edytowane) ...kolego surpol. Pewnie przez nieuwagę założyłeś trzy razy ten sam temat. Schowałem Twoje dwa tematy w tym jeden ze zdjęciem a to dlatego ,że tutaj już odpowiedział kolega Henryk. Edytuj sobie i dodaj ponownie zdjęcie. Edytowane 19 Grudnia 2016 przez AndrzejWalb
surpol Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #4 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Już ,przepraszam za zamieszanie.Pierwszy raz piszę na tym forum. W ciągu kilku dni postaram się dodać bardziej przyzwoite zdjęcie.Dziękuję za pomoc .
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Grudnia 2016 #5 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Teraz, surpol napisał: Już ,przepraszam za zamieszanie. ..spokojnie. Błędów nie robi kto nic nie robi:) Po to tu jesteśmy aby sobie pomagać.
surpol Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #6 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Zrobię zaraz jeszcze kilka i dodam poprzez edycję,mam nadzieję,że będzie trochę lepiej.
surpol Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #7 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Dodałem,nic lepszego na razie nie będzie...
egon44 Opublikowano 19 Grudnia 2016 #8 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Witaj Krzysztofie na naszym forum,cieszę się że w końcu tu trafiłeś Zbiornik ma klimacik oby tak dalej
surpol Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #9 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Cześć,kiedyś musiałem tu trafić
MatiK Opublikowano 20 Grudnia 2016 #10 Opublikowano 20 Grudnia 2016 Witaj, rzeczywiście całkiem ciekawy baniak Ale Aceiki to nie do takiego zbiornika...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się