pozner Opublikowano 19 Grudnia 2016 #31 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Godzinę temu, tom77 napisał: A może komuś jeszcze podobają się rybki z Malawi ? Ależ oczywiście że podobają się. Przecież są rdzawe i saulosi....i jeszcze są...rdzawe i saulosi....no i są...rdzawe i saulosi....(parafrazując klasyka). Tak na marginesie, może zrobić test, jaka filtracja jest lepsza, albo oświetlenie? Założę się, że frekwencja byłaby wyższa 1
Merlot Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #32 Opublikowano 19 Grudnia 2016 Pozner pewnie masz rację Miałem już mały OT napisać, ale powstrzymam palce, bo byłaby znowu mała awanturka
pozner Opublikowano 19 Grudnia 2016 #33 Opublikowano 19 Grudnia 2016 2 godziny temu, tom77 napisał: Jeśli zakres gatunków jest za szeroki, to możecie przecież głosować tylko w kategorii non-mbuna (patrz post nr 1) Nie zakres gatunków zbyt szeroki, ale zainteresowanie zbyt wąskie. Nie trzeba hodować danej grupy, żeby się nią interesować. Nie mam i nie wiem kiedy będę miał drapieżniki, ale to nie znaczy, że nie mam się nimi interesować i nie widzieć, które są wg. mnie najładniejsze. To samo Aulonki, miałem jakiegoś skundlonego jacobfreibergi i red rubin i to jest cała moja wiedza nt. Aulonek (no może przesadziłem), ale to nie znaczy, że mam się nimi nie interesować. A taki "plebiscyt" powinien wymusić zainteresowanie. Na mnie wymusił. Aulonki zebrałem w części z netu. I to jest pozytywne...poznawcze. Jak widać na innych ten "plebiscyt" nie wymusił zainteresowania.
MatiK Opublikowano 19 Grudnia 2016 #34 Opublikowano 19 Grudnia 2016 11 minut temu, pozner napisał: Nie trzeba hodować danej grupy, żeby się nią interesować. Myślę, że nie musicie tłumaczyć tego ludziom... Jak ktoś będzie chciał to zagłosuje, jak nie to nie i już.
pozner Opublikowano 19 Grudnia 2016 #35 Opublikowano 19 Grudnia 2016 (edytowane) 26 minut temu, MatiK napisał: Myślę, że nie musicie tłumaczyć tego ludziom... Jak ktoś będzie chciał to zagłosuje, jak nie to nie i już. Ale mała prowokacja nie zaszkodzi Zauważyłeś chyba, że zainteresowanie danym tematem jest proporcjonalne do temperatury dyskusji? Edytowane 19 Grudnia 2016 przez pozner
stan Opublikowano 19 Grudnia 2016 #36 Opublikowano 19 Grudnia 2016 (edytowane) Mój mały stock ;-) Mbuna Metriaclima zebra gome Labeotripheus simoneae ( tak naprawdę każdy labeo z ładnymi samicami OB) Chindongo saulosi Cynotilapia zebroides red top likoma Metriaclima zebra gold kawanga OB Drapieżniki Buccochormis atritaeniatus Taeniochromis holotaenia Aristochromis christyi Non- mbuna Fossorochromis rosratus Protomelas hertae Trematocranus placodon Mylochromis mchuse Protomelas ornatus Auloncara Aulonocara stuartgranti Mbowe Island Aulonocara lwanda Aulonocara jacobfreibergi Otter point Edytowane 19 Grudnia 2016 przez stan
Merlot Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #37 Opublikowano 19 Grudnia 2016 2 minuty temu, stan napisał: Aulonocara jacobfreibergi Czy mogę tą Aulonocare podpiąc pod będącą już w zestawieniu "Otter Ptoint" czy bardziej traktować ją jako "całość"
Merlot Opublikowano 19 Grudnia 2016 Autor #39 Opublikowano 19 Grudnia 2016 25 minut temu, stan napisał: Już poprawiłem ;-) Dzięki
klekot666 Opublikowano 19 Grudnia 2016 #40 Opublikowano 19 Grudnia 2016 (edytowane) Moje propozycje. Mbuna: Cynotilapia zebroides cobue Cynotilapia zebroides red top licoma Metriaclima zebra gold kawanga Chindongo demasoni Labeotropheus fuelleborni Non-Mbuna Chilotilapia euchilus Placidochromis electra Placidochromis sp. phenochilus tanzania Protomelas taeniolatus Namalenje Drapieżniki: Dimidiochromis compressiceps Aristochromis christyi Buccochromis rhoadesii Edytowane 19 Grudnia 2016 przez klekot666 1
Rekomendowane odpowiedzi