PALOMBO Opublikowano 29 Sierpnia 2016 Autor #21 Opublikowano 29 Sierpnia 2016 ... Uważam, że powinieneś łyknąć podstaw i ułatwić sobie start, a później cieszyć się z pracy, którą wykonałeś czytając tematy zawarte w odpowiednich działach.... To właśnie mam zamiar uczynić. Wiem wiem szkoda że jak większość najpierw zrobił potem czyta.. Zaboerm się do lekturki Wysłane z mojego Xtouch przy użyciu Tapatalka
Mortis Opublikowano 29 Sierpnia 2016 #22 Opublikowano 29 Sierpnia 2016 1 minutę temu, PALOMBO napisał: To właśnie mam zamiar uczynić. Wiem wiem szkoda że jak większość najpierw zrobił potem czyta.. Zaboerm się do lekturki Wysłane z mojego Xtouch przy użyciu Tapatalka Tylko uważaj... To uzależnia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się