deccorativo Opublikowano 19 Lipca 2016 #2 Opublikowano 19 Lipca 2016 Witam Kolegów, od dawna moim małym marzeniem było założenie akwarium, a że akurat miałem troche wolnej gotówki postanowiłem je zrealizowac. podłoże, korzeń, kamyki, osprzęt: No i zrealizowałeś marzenie - wyszło akwarium roślinne z tak siedmioma gatunkami roślin i korzeniem. Niestety będziesz musiał albo zmienić forum albo wystrój baniaka bo jesteś na forum Malawi gdzie królują pyszczaki. Jeśli uparcie wpuścisz tam pyszczaki prawdopodobnie po tygodniu akwarium powróci do tej załączonej fotki nr2. Popatrz na naszą galerię poczytaj FAQ i przemyśl temat. Jeszcze nie wszystko stracone możesz zacząć od początku wywalając wszystko na chwilę i podkładaając na dno spienione pcv pod kupy kamieni by nie stały na szkle. Z lewej strony widzę jakieś dodatkowe 30cm ściany na baniak 150cm:D
Pleziorro Opublikowano 19 Lipca 2016 #3 Opublikowano 19 Lipca 2016 też mi się wydaje że standard 150x60x60 tam wejdzie Kąt jest jak wymalowany pod taką zabudowę ładnym baniakiem A tą sadzaweczkę zawsze może przenieść do innego pokoju i zrobić w nim kotnik
adik3x Opublikowano 19 Lipca 2016 Autor #4 Opublikowano 19 Lipca 2016 No i zrealizowałeś marzenie - wyszło akwarium roślinne z tak siedmioma gatunkami roślin i korzeniem. Niestety będziesz musiał albo zmienić forum albo wystrój baniaka bo jesteś na forum Malawi gdzie królują pyszczaki. Jeśli uparcie wpuścisz tam pyszczaki prawdopodobnie po tygodniu akwarium powróci do tej załączonej fotki nr2. Popatrz na naszą galerię poczytaj FAQ i przemyśl temat. Jeszcze nie wszystko stracone możesz zacząć od początku wywalając wszystko na chwilę i podkładaając na dno spienione pcv pod kupy kamieni by nie stały na szkle. Z lewej strony widzę jakieś dodatkowe 30cm ściany na baniak 150cm:D w takim razie raczej musze zmienic forum:DD chciałem usunąc wątek ale nie umiem
deccorativo Opublikowano 19 Lipca 2016 #5 Opublikowano 19 Lipca 2016 w takim razie raczej musze zmienic forum:DD chciałem usunąc wątek ale nie umiem ależ nie usuwaj - pozostaw dla innych młodzianków by wiedzieli jak nie należy spełniać pyszczakowych marzeń o nowym baniaku. Zapewne myślałeś o pyszczakach z Malawi tylko tak niefortunnie zacząłeś - jak pisałem da się naprawić no i baniak warto by było zastartować tydzień miele a woda mętna. ale nie namawiam sam zdecyduj.
zetce Opublikowano 21 Lipca 2016 #6 Opublikowano 21 Lipca 2016 Adik3x - nie poddawaj się! Zacznij od poczytania FAQ, potem pytaj - koledzy na pewno pomogą i podejdź do tematu jak trzeba. Każdy pasjonat pyszczaków jest tu mile widziany, byle nie bał się konstruktywnej krytyki. Gwarantujemy, że wtedy dopiero spełnisz marzenie... 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się