Andrzej Głuszyca Opublikowano 17 Stycznia 2016 #11 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Termometr pływa sobie swobodnie bez przyssawki, ponieważ jest na razie, zamówiłem już inny elektroniczny. ..
timi-akwaria.pro Opublikowano 17 Stycznia 2016 #12 Opublikowano 17 Stycznia 2016 walory estetyczne są sprawą bardzo osobistą Niby tak, ale moim zdaniem jakieś miniumum, które przypominałoby chociaż trochę naturalne warunki życia pyszczaków z Malawi by się przydało. Tutaj to totalna porażka, sorry za szczerość misq, ale mi się nie podoba:( Ta fototapeta morska to już nawet nie będę komentował. postanowiłem zmienić szkiełko na wystrój Malawi No niestety Malawi to to nie jest:(
egon44 Opublikowano 17 Stycznia 2016 #13 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Inne tło(czy to czarne czy strukturalne ale to już według gustu))+ jeden rodzaj kamienia np jak ten większy otoczak z prawej,i od razu lepiej by to wyglądało,bo teraz niestety nie wygląda to za dobrze i ciekawie...
Andrzej Głuszyca Opublikowano 17 Stycznia 2016 #14 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Niby tak, ale moim zdaniem jakieś miniumum, ..a co określa te minimum i jakie ono jest?
timi-akwaria.pro Opublikowano 17 Stycznia 2016 #15 Opublikowano 17 Stycznia 2016 ..a co określa te minimum i jakie ono jest? IMHO brak elementów wystroju z innych biotopów, których nie znajdziesz w Malawi.
spiochu Opublikowano 18 Stycznia 2016 #16 Opublikowano 18 Stycznia 2016 Czasami mam wrażenie, że ze względu na to, że rybki z Malawii są kolorowe to przez niektórych ten biotop traktowany jest jak morszczak dla ubogich Na szczęście to nie stoi u mnie w salonie i nie mi ma się podobać Tak więc luzik Wysłane z telefonu 1
Gość grabiec Opublikowano 18 Stycznia 2016 #17 Opublikowano 18 Stycznia 2016 Wrzucam obiecane zdjęcie mojego zbiorniczka, oczywiście żona włożyła łapki i wrzuciła muszle, a nie chcę się już kłócić i pewnie zostaną. he he to masz tak jak ja. Nie bardzo moge pokazywac moje akwa bo tez zona miala swoj udzial w wystroju . Za to bardzo dobrze Ciebie rozumiem
egon44 Opublikowano 18 Stycznia 2016 #18 Opublikowano 18 Stycznia 2016 he he to masz tak jak ja. Nie bardzo moge pokazywac moje akwa bo tez zona miala swoj udzial w wystroju . Za to bardzo dobrze Ciebie rozumiem Wrzucam obiecane zdjęcie mojego zbiorniczka, oczywiście żona włożyła łapki i wrzuciła muszle, a nie chcę się już kłócić i pewnie zostaną. To może po prostu pokażcie swoim żonkom zdjęcia baniaków w galerii,i wytłumaczcie im że tak ma wyglądać Malawi ... 1
kado Opublikowano 18 Stycznia 2016 #19 Opublikowano 18 Stycznia 2016 moim zdaniem , wbrew pozorom , najpiękniejsze są wycinki natury.... to jest podobne do tego jak idziemy przez park jesienią i pomiedzy liśćmi leży np. kolorowy papierek z loda itp. ... pomimo liści , gałązek i traw, wygląda nienaturalnie, chociaż jest bardziej kolorowy etc............ pamiętajcie jedno , natura nigdy nie śmieci
yaro Opublikowano 18 Stycznia 2016 #20 Opublikowano 18 Stycznia 2016 Jeżeli żona do motoru zaczepiła by ci kolorowe wstążki i kokardki w szprychy dała kolorowe koraliki, to dałbyś radę tak jeździć? A z akwarium niestety coś takiego zrobiłeś. i tak tuningowanym motorem da się jeździć jak i ryby będą pływały w takim akwarium. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się