lago Opublikowano 23 Listopada 2015 #1 Opublikowano 23 Listopada 2015 Siema, witam po stuczterdziestupieciu latach
harisimi Opublikowano 23 Listopada 2015 #2 Opublikowano 23 Listopada 2015 Cześć ... faktycznie to może nie aż po tyle ale parę latek minęło . Jednak trafiłeś na dobry czas dla ryb, które kiedyś miałeś chyba jako jeden z nielicznych czyli predatory . Pamiętam, ze miałeś jedno z większych szkieł i byłeś przyczyna kompleksów części KM :mrgreen:
lago Opublikowano 24 Listopada 2015 Autor #4 Opublikowano 24 Listopada 2015 No hej Faktycznie kiedys był duży z reszta nadal jest ale miło widziec ze pojawiły sie większe szkiełka w Klubie 8 lat mnie tu było widzę ze klub przetrwał i cieszy sie zainteresowaniem - to miłe
harisimi Opublikowano 24 Listopada 2015 #5 Opublikowano 24 Listopada 2015 Całkiem nie dawno bywał u nas seemann ale wiatry życia pogoniły go w innym kierunku.
MatiK Opublikowano 24 Listopada 2015 #6 Opublikowano 24 Listopada 2015 Witaj, my się nie znamy, ale mam nadzieję, że wniesiesz dużo wiedzy i doświadczenia w życie klubu a teraz pokazuj fotki
lago Opublikowano 24 Listopada 2015 Autor #10 Opublikowano 24 Listopada 2015 Witajcie i dzięki za powitanie Akwarium ciągle mam, obsada dobrana raczej z przypadku ale 99% malawi Ze zmian, to w środku któraś tam wersja dekoracyjna. Nowe oświetlenie LED które zastąpiło stare technologie świetlówkowe. Filtracja też nowa bo stare fluvale 404 się zmęczyły życiem i zainwestowałem w kubły JBL e1901 Wrzucam fotkę pierwszego metra akwa, bo nie idzie tego sfocić przez długość. Jakość lipna ale wprawne oko zobaczy, że piasek jest ciągle ten sam 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się