Skocz do zawartości

Pysie się chowają.....


bajron1984

Rekomendowane odpowiedzi

.....to jednak najlepszym wyjściem będzie aby przez jakiś czas działały dwa i każdy na swoim filtrze. Zrób "szybki" start opisany przez Decco . Zrób to raz a porządnie a będziesz miał później spokój i ryby też. Warto teraz to wszystko zrobić a potem się już tylko cieszyć..A żonie wytłumacz ,że dwa akwa to tylko max na miesiąc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ten Pan od którego kupuje baniak ma te akwarium cały czas aktywne włącznie z biologiem fluval 405,jutro przed moim przyjazdem je opróżni.Najlepsze jest to że żona nie wie że będzie miała w domu dwa baniaki hahahah:Djest przekonana że będę wymieniał je:D


Rozumiem , że sprzedaje Ci też szafkę , pokrywę i oświetlenie. Przy okazji sprawdź sobie czy masz poziom tam gdzie chcesz postawić to akwa, bo z podłogami bywa różnie bywa różnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żona pewnie się nie domyśla ,że Ty już trzeci planujesz:)


Mi tak wesoło nie jest;)z drugiej strony są trzy pokoje w dwóch będą baniaki:Dteraz już pół dnia myślałem gdzie ten 450L wstawię:eek:a już fajny 1120L widziałem w miarę dobrej cenie;-)ale nic muszę być twardy i koniec nic więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile podłoża muszę kupić do tego 450L baniaka???w tym wątku są jego wymiary.


Myślę że 50kg piasku starczy.....Poczytaj sobie w tych działach o baniakach 450l a unikniesz zadawania pytań ;)http://forum.klub-malawi.pl/tags/index.php/450l/ Ps.Dzisiaj masz dzień sądu ostatecznego jeśli chodzi o ten baniak który kupujesz :P

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.