Skocz do zawartości

Pysie się chowają.....


bajron1984

Rekomendowane odpowiedzi

No ten temat (chociaż podobne są wałkowane aż do puszczenia pawia) osiągnął stan Nirvany !

Miałem go zamknąć bo wszystko zostało w nim powiedziane co i jak , ale tak z ludzkiej ciekawości aż chce zobaczyć ile jeszcze można klepać postów o cermice , biologi itp. w jednym temacie.

Stawiam 200 postów , a bajron dalej będzie pytał - TO CO MAM TERAZ ZROBIĆ ?????

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie test no3 na skali na co patrzeć na srodek czy dol czy gore na obrazku pomiarowym


Na środek

-- dołączony post:

No ten temat (chociaż podobne są wałkowane aż do puszczenia pawia) osiągnął stan Nirvany !

Miałem go zamknąć bo wszystko zostało w nim powiedziane co i jak , ale tak z ludzkiej ciekawości aż chce zobaczyć ile jeszcze można klepać postów o cermice , biologi itp. w jednym temacie.

Stawiam 200 postów , a bajron dalej będzie pytał - TO CO MAM TERAZ ZROBIĆ ?????



Stan nie bardzo wiem, w czyją stronę to przytyk, w moją i deccorativo, czy w bajrona :P ale z całym szacunkiem, jak Cię to tak męczy to nie czytaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan nie bardzo wiem, w czyją stronę to przytyk, w moją i deccorativo, czy w bajrona ale z całym szacunkiem, jak Cię to tak męczy to nie czytaj


W niczyją stronę ! Naszyła mnie taka refleksja ile można to samo klepać w co drugim temacie o tak oczywistych sprawach. Jest FAQ są świeże tematy itd. ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niczyją stronę ! Naszyła mnie taka refleksja ile można to samo klepać w co drugim temacie o tak oczywistych sprawach. Jest FAQ są świeże tematy itd. ehhh


A no to prawda niestety, ale sam widzisz, jaki kolega w gorącej wodzie kąpany, tu już nawet nie chodzi o to żeby pomóc jemu, tylko tym rybom, które u niego pływają... ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No3 wynosi 80...... z baniaka



...widząc Bajrona temperament w akwarystyce to ja bym na spokojnie jeszcze raz sprawdził NO3:). Aż strach się go spytać jak On to mierzył. Ale jak Stasiu mówi...podejrzewam ,że tu jeszcze sporo postów będzie napisanych:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten temat (chociaż podobne są wałkowane aż do puszczenia pawia) osiągnął stan Nirvany ! Miałem go zamknąć bo wszystko zostało w nim powiedziane co i jak , ale tak z ludzkiej ciekawości aż chce zobaczyć ile jeszcze można klepać postów o cermice , biologi itp. w jednym temacie. Stawiam 200 postów , a bajron dalej będzie pytał - TO CO MAM TERAZ ZROBIĆ ?????


Mały OT.


Trzeba przyznać, że na tym forum modowie są nadzwyczaj cierpliwi. Przecież codziennie pojawiają się nowe tematy, na których odpowiedź znajduję się w FAQ. A wystarczyłoby dokładnie go przestudiować i wdrożyć w życie.

Znam fora, gdzie założenie nowego wątku przez osoby, którym nie chciało się użyć wyszukiwarki lub tagów, kończy się ich natychmiastowym zamknięciem. Niektórzy to chyba postawili sobie cel w ilości nabitych postów w jak najkrótszym czasie:?.

Zacznijcie podziwiać swoje ryby a nie statystyki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.