Skocz do zawartości

Błyskawiczny, bezpieczny i prosty start zbiornika ???


Olobolo

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Jak będziecie dla mnie źli to zabiorę swoje zabawki i wyjdę z piaskownicy :)

Olobolo, wyluzuj i bierz się za pisanie. Przekonaj niedowiarków, pokaż, że wszystko było ok. Jestem ciekaw wniosków.

Tylko proszę, bez kwiecistej mowy, zwięźle i prosto aby każdy zrozumiał i nie było niedomówień. :)


Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kessev właśnie takie komentarze skutecznie blokują moją chęć pisania.

Wmawiasz mi coś, a tego nie lubię.

Jak nie potrafisz czytać i interpretować tabelki, to nie moja wina.



"Moja racja jest najlepsza - bo jest moja"??

Przestań się Kolego pogrążać.

Zinterpretowałem Twoją tabelkę, przez pierwsze dwa dni miałeś NO2 na poziomie 0, a następnie zaczęło rosnąć, a Ty mimo to wpuściłeś ryby. Fakt, że przeżyły wskazujesz jako potwierdzenie Twoich wywodów...

Z tego co widzę w tej chwili na forum są dwa inne "starty" z użyciem tego cudownego produktu i żaden nie zakończył się zamknięciem cyklu w 2 dni...


Ja na moim przykładzie mogę napisać, że pyszczaki z grupy mbuna wytrzymują stężenie NO3 powyżej skali testów JBL, miałem taki przypadek w moim akwarium, że drastycznie, nikontrolowanie skoczyło mi NO3, nie zorientowałem się na czas, a dopiero po kilku dniach. Ryzby przeżyły i żyją w świetnej kondycji do dziś - czy to oznacza, że niegroźne im wysokie stężenie NO3?


Życzę owocnego i miłego oglądania ryb.

Chcesz się podzielić swoimi wnioskami, dziel się, nie chcesz, nie dziel się. Żyjemy w wolnym kraju i przynajmniej w tej kwestii każdy z nas może robić co chce.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że wątek w niekontrolowany sposób zaczyna się rozrastać do gigantycznych rozmiarów, a wypowiedziom (niekoniecznie związanym z tematem przewodnim wątku) towarzyszą coraz większe emocje, na tym etapie wątek zamykam, a gdy autor wątku będzie gotowy na zaprezentowanie podsumowania to proszę Kolegę Olobolo o kontakt za pośrednictwem PW, a wówczas przywrócona zostanie przeze mnie możliwość dalszego prowadzenia dyskusji w tym temacie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.