Jump to content

Kamienie


Recommended Posts

Witam. Byłem dziś na zakupach kupiłem 75kg piasku kreisel i odwiedziłem 3 składy kamienia. Szukałem serpentynitu, ale były tylko bryły po 90kg oraz małe 10cm egzemplarze. Wydaje mi się, że nic z tego nie ułoże ewentualnie rozbić to młotem.

Rozmiarowo wpadły mi w oko brazowe/beżowe skały piaskowca oraz biały wapień. Zastanawiam się czy nie lepiej będzie kupić ten piaskowiec tylko jak to się będzie komponowalo z piaskiem. Skały i piasek tego samego koloru ???

Proszę o sugestię ;) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Skały i piasek tego samego koloru ???


...wszystko można:) Ale nakreśl sobie koncepcje...Musisz zrobić tak jak sobie wyobrażasz ,że chcesz mieć...Bo jak zrobisz na siłę aby było to uwierz mi ,że za jakiś czas będziesz zmieniał aranż wkładając łapki do akwa i stresując ryby....A stara zasada mówi ,że im mniej i rzadziej wkładasz tam ręce tym lepiej mają się ryby:) A podpytując kolegów możesz zawsze usłyszeć inną opinie.. Tobie ma się podobać:) Inspiracji szukaj w galerii...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja uważam podobnie jak Andrzej, chcesz żeby pasowało to serpentynit. Albo, z tego Twojego linka, black stone, w wersji standardowej, albo jakieś większe otoczaki jakbyś znalazł (wydaje mi się, że to po prostu granit bo mam podobne w małej Tanganice, tylko chcieli to jakoś nazwać :P)

Link to comment
Share on other sites

Podłączając się do tematu mam podobny problem, tym razem zbyt duży wybór kamienia i nie wiem na co się zdecydować aby dobrze się zgrało z czarnym tyłem, na co Wy byście się zdecydowali??

http://kruszywakochcice.pl/oferta/ozdobne-obyly/Jak masz dostęp do dużej ilości różnego kamienia,to kup sobie po małym kamieniu z każdego rodzaju i wsadź sobie je do akwarium,pod wodą kamienie wyglądają inaczej,no i będziesz mógł wybrać te najbardziej odpowiednie które ci będą pasować do czarnego tła,decyzja należy do ciebie ;).Od siebie dodam też jak poprzednicy pisali to polecam ci serpentynit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.