timi-akwaria.pro Opublikowano 11 Lutego 2016 #172 Opublikowano 11 Lutego 2016 Szykuje się może jakaś akcja? Chyba nie, więc śmiało, nie krępuj się
pablojogi Opublikowano 11 Lutego 2016 #173 Opublikowano 11 Lutego 2016 bolo141 ogarniasz bo byłbym chętny na pokarm O.S.I.:-)
Jargos Opublikowano 11 Lutego 2016 #176 Opublikowano 11 Lutego 2016 Ja też chętny Wysłane z mojego Huawei P8 przy użyciu Tapatalka
bolo141 Opublikowano 11 Lutego 2016 #177 Opublikowano 11 Lutego 2016 Może to ogarne. Zobaczymy;). Narazie wiem że maintenance będzie za ok.6 tyg. 1
kessey Opublikowano 12 Lutego 2016 #178 Opublikowano 12 Lutego 2016 Ja jestem chętny na spiruline. z telefonu
kado Opublikowano 12 Lutego 2016 #179 Opublikowano 12 Lutego 2016 też kupię spirulinę miałem sam się tym zająć, ale niestety ostatnio strasznie kiepsko u mnie z czasem :/
pablojogi Opublikowano 12 Lutego 2016 #180 Opublikowano 12 Lutego 2016 ja mogę poczekać na maintenance ale spirulinką również nie pogardzę:-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się