andrzej763 Opublikowano 22 Marca 2015 #1 Opublikowano 22 Marca 2015 Witam przeszukałem forum ale ne znalazłem odpowiedniego działu (wybaczcie ) Sprzedałem swoją 112l i druga połowa zezwoliła na kupno nowego ale mam ograniczone fundusze chcę kupić 150x50x50 lub 150x50x60 ale mam dylemat co do sprzedawców tych tańszych zestawów , może ktoś słyszał o takim sprzedawcy z Wrocławia AKWARIUM Z POKRYWA/375L/ PROSTE 150/50/50 10mm (5130080753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/51/30/08/07/5130080753@@AMEPARAM@@15@@AMEPARAM@@51/30/08/07@@AMEPARAM@@5130080753 oferuje akwaria w dobrej cenie , jakby zerkną ktoś fachowym okiem lub znał sprzedawcę proszę o komentarz . Chyba że nie warto takim zaufać bo zbiornik nie jest mały a bajora w domu nie chciał bym mieć. Drugie to zamierzam kupić do takiego zbiornika tetre ex1200 mam nadzieje że dobry Pozdrawiam
Andrzej Głuszyca Opublikowano 22 Marca 2015 #2 Opublikowano 22 Marca 2015 ..kiedyś chciałem też kupić u nich jakieś nieduże akwarium .Nie kupiłem bo nie mogłem się skontaktować z kimś z Wrocławia. Zadzwoniłem do Sosnowca czy mają kontakt z kimś z Wrocławia i zostałem zignorowany:) Tyle mogę powiedzieć.
VENTAGE112 Opublikowano 22 Marca 2015 #3 Opublikowano 22 Marca 2015 Witam przeszukałem forum ale ne znalazłem odpowiedniego działu (wybaczcie ) Sprzedałem swoją 112l i druga połowa zezwoliła na kupno nowego ale mam ograniczone fundusze chcę kupić 150x50x50 lub 150x50x60 ale mam dylemat co do sprzedawców tych tańszych zestawów , może ktoś słyszał o takim sprzedawcy z Wrocławia AKWARIUM Z POKRYWA/375L/ PROSTE 150/50/50 10mm (5130080753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. oferuje akwaria w dobrej cenie , jakby zerkną ktoś fachowym okiem lub znał sprzedawcę proszę o komentarz . Chyba że nie warto takim zaufać bo zbiornik nie jest mały a bajora w domu nie chciał bym mieć. Drugie to zamierzam kupić do takiego zbiornika tetre ex1200 mam nadzieje że dobry Pozdrawiam Czytając komentarze neutralne które tam są a szczególnie ten jeden to bym dał sobie spokój z tym sprzedawca .Twoja kasa chcesz to zamawiaj zawsze możesz od razu zaznaczyć że jak będzie kicha to odsyłasz .Na Twoim miejscu bym napisał do P.Wieczorka akwarium Szczecin może i taniej by było niż z tej aukcji a solidniej i estetycznie zrobione .
andrzej763 Opublikowano 22 Marca 2015 Autor #4 Opublikowano 22 Marca 2015 Te komentarze to podejrzewam że konkurencja . A można kontakt do tego pana ze szczecina , ale mam nadzieje że czytałeś że ta cena jest z pokrywą
andrzej763 Opublikowano 22 Marca 2015 Autor #6 Opublikowano 22 Marca 2015 A ten Pan ma na forum nick bo nie mogę znaleść po nazwisku
MatiK Opublikowano 22 Marca 2015 #7 Opublikowano 22 Marca 2015 Pierwsza strona w google po wpisaniu "wieczorek akwarium szczecin"... http://akwarium.szczecin.pl/ poza tym kolega podał Ci nr telefonu, to chyba najlepsza forma kontaktu nick Przemka to "przemek wieczorek" http://forum.klub-malawi.pl/member.php?find=lastposter&t=19691
Neosternik Opublikowano 22 Marca 2015 #8 Opublikowano 22 Marca 2015 Zapytaj w e-rybka, ja brałem i mogę polecić.
Guban88 Opublikowano 22 Marca 2015 #9 Opublikowano 22 Marca 2015 Ja również polecam Przemka i następne na pewno też będzie od niego [300] Malawi
JemioloSeba Opublikowano 23 Marca 2015 #10 Opublikowano 23 Marca 2015 Polecam e-rybka a odradzam tanich sprzedawców na allegro. Miałem z kumplem bardzo przykre doświadczenie. Jakość takich tanich szkieł woła o pomstę do nieba. U nas gość był do tego stopnia niechlujem, że nawet ciętych krawędzi wzmocnień nie oszlifował tylko zostawił dosłownie takie poszczerbane i ostre. Do tego klejenie na poziomie "miszczofskim".
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się