Radek W Opublikowano 26 Lutego 2015 #1 Opublikowano 26 Lutego 2015 Wiatm Mam na imie Radek i jestem szczesliwym posiadaczem malego malawi w domu. Baniak 200 l 100x40x50 Piasek z casto kreisel 099 25kg Kamienie otoczaki Filtr biolog aquael 800 pelny ceramiki Filtr mechanik 1500, wklad weglowy i gabka Napowietrzacz Oswietlenie listwa led z pilotem Obsada Saulosi 2x6 Aulonocara 1x3 Tlo narazie zwykle ale w niedlugich planach wywalam otoczaki i zabieram sie za btn razem z kamieniami w srodku. Karmienie 6 dni Rano spirulina Poludnie sokolowoec lub malawi mix - zywe Wieczor kolor ze spirulina Raz w tyg daje na zmiane brokol,kalafior,ryz,makaron Niedziela glodowka :-) Prosze o opinie komentarze, chce jak najwiecej sie nauczyc Dziekuje
stan Opublikowano 27 Lutego 2015 #2 Opublikowano 27 Lutego 2015 Panowie ten dział jest do witania się , a nie kącik porad ! Wydzieliłem koledze nowy temat w podstawach
yaro Opublikowano 27 Lutego 2015 #3 Opublikowano 27 Lutego 2015 Poczytać FAQ według mnie nie pocieszysz się za długo z aulonocar, szybko zostaną zdominowane przez saulosi, chyba, że a. są dużo większe, to troszkę dłużej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się