bossi Opublikowano 24 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Witam, Chciałbym i ja zaprezentować swoje akwarium. Akwarium 200 l Filtr kubełek Fluval 204 z zoolitem i ceramika. Wewnątrz Armani SIF 700 Oświetlenie 2 c 30 W Obsada narazie mix straszny docelowo Saulosi z ... chyba Rdzawymi. W najbliższym czasie planuje zmienić a w zasadzie zrobić tło. Wszystkie uwagi mile widziane.
bossi Opublikowano 24 Stycznia 2015 Autor #3 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Większe foto po kliknięciu w miniaturę.
seemann Opublikowano 24 Stycznia 2015 #4 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Anubiasy to nie są rośliny rosnące w piachu. Wyjmij je jak najszybciej i przyczep do kamieni, ewentualnie całkiem wywal, bo i tak zarosną glonem(a w obecnej pozycji zgniją). To rośliny błotniste, rosnące w cieniu
Oman Opublikowano 24 Stycznia 2015 #5 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Te zielone guziki po lewej jak dla mnie nic nie wnoszą oprócz wątpliwych walorów estetycznych ale: de gustibus non est disputandum.
MatiK Opublikowano 24 Stycznia 2015 #6 Opublikowano 24 Stycznia 2015 Tło masz jak dla mnie całkiem fajne, przyciemniłbym trochę zbiornik (np. przez zakrycie świetlówek folią aluminiową), zdecydowałbym się na jeden rodzaj kamieni, najlepiej pasujących do tła i pomyślał nad jakimś innym wewnętrznym bo ten strasznie się rzuca w oczy zielone guziczki, jak wyżej i te muszle czy coś z lewego rogu też bym wyjął...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się