bebenek Opublikowano 17 Grudnia 2014 #1 Opublikowano 17 Grudnia 2014 Siemanko mam awka240l. Ponizej fotka chciałem je trochę zmienić w środku,oprócz tych kamieni co są wewnątrz mam jeszcze piaskowca z dziurami i wiele wiekszy ten czerwony co jest po środku. Czy na czas tej przybudowy moge przełożyć pyśki do wiadra budowlanego o poj.45litrów gdzieś na pól godziny zaznacze że wiadro jest używane do podmian wody
stan Opublikowano 17 Grudnia 2014 #2 Opublikowano 17 Grudnia 2014 Czy na czas tej przybudowy moge przełożyć pyśki do wiadra budowlanego o poj.45litrów gdzieś na pól godziny zaznacze że wiadro jest używane do podmian wody Tutaj się przedstawiamy nie doradzamy ;-) . No ale żebyś nie założy tematu do takiego problemu tematu to szybko Ci odpowiem - tak możesz przełożyć ryby do wiadra i na 10 godziny , aby miały tlen i odpowiednią temperaturę. Teraz koniec OT , KAŻDE NASTĘPNE LECI DO KOSZA.! Sam wystrój akwarium , hmm nie powala no ale tobie ma się podobać.
bebenek Opublikowano 17 Grudnia 2014 Autor #3 Opublikowano 17 Grudnia 2014 No właśnie też mi nie pasujea chce zmienić ale do czegoś takiego jak twoje zbiorniki długo będę dochodził. Jeszcze jedno,jedną jarzeniówke można wykrecic żeby panował pól mrok? Osłoń ją z dwóch stron folia aluminiową i masz po bokach półmrok , a drugą wywal ;-) - koniec OT
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się