Skocz do zawartości

Jaki pokarm na color?? NlS Średnio!!!!


Dario1906

Rekomendowane odpowiedzi

Karol mi chodzi tylko o to abyś dał się wypowiedzieć innym użytkownika na temat tego pokarmu. Nie trzeba od razu wyśmiewać.

Tak jak napisałem każdy ma prawo się normalnie ( nie mylić nienormalnie i nie podawać mnie do sądu) się wypowiedzieć ot tak po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pemergency

hola hola nie zapędzaj się Sławku, ja nikomu nie bronie się wypowiadać, a jedynie wyraziłem własną opinię o pokarmie i o tym jak odbieram wypowiedzi innych, a mam do tego prawo ;)

Chyba, że nie wolno mi odnosić się do komentarzy kolegów to proszę o taką informację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braku kolorów u siebie nie zaobserwowałem nie karmię tylko NLS


Nie twierdzę, że tylko NLS jedynym i tym najwłaściwszym pokarmem na kolory i panaceum na wsio złego w akwarium ;-). Bo ładne kolory też miałem po innych pokarmach ale stwierdzam, że karmiąc NLS po pierwsze kolorki maja ładniejsze, a po drugie nie muszę bawić się w mieszenie różnych pokarmów. Po prostu podaję NLS plus mrożonka trzy razy w tygodniu u predatorów i raz w tygodniu w mbunarium i tak od ponad roku. Ryby rosną i ładnie są wybarwione. Jedynie zauważyłem, że jak właśnie się da za dużo tego pokarmu to za bardzo wala shit i jak pisał Pemer potrafią za dużo na zbierać granulek i nie mogąc od razu tego towaru łyknąć zaczynają im za skrzelami drobinki pokarmu lecieć. Jeżeli chodzi o rzucanie się na pokarm to zauważyłem że jeżeli chodzi o płatki vs granulat to płatki zawsze wygrywają z granulatem. Np. jak przyjeżdżają ryby z TM , a w szczególności ryby WF to zawsze mam dla nich pokarm w płatkach a dokładnie krill flakes tropicala ( bardzo dobra rada Wojtka - dziękuje raz jeszcze) i tak mniej więcej do 2 tygodni ryby przechodzą na granulat. I czy to oznacza, że ten czy inny pokarm bije na głowę inny ?? Raczej konsystencja w jakiej jest podawany.

Żeby nie bić piany i nie pisać dalszego 50/50 OT to patrząc na swoje ryby( predatory i mbunę) i Maćka ( które mi dzisiaj na czacie pokazał) słabe kolorki u Dario1906 nie są winą podawanego pokarmu imho.


A no i jaki by nie był werdyk to i tak nadal będę truł ryby NLS ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pemergency
..tyle ,że nikt nie napisał ,że pokarm nagle przestał rybom smakować.


Kolega ma problem z czytaniem ? :D


Kurde u siebie od paru dni też zauważyłem że niechętnie ryby jedzą ten nls :-/ na początku jadły a teraz jakby przestał im smakować.



Pozwolę sobie komentować wypowiedzi innych tak jak uważam za słuszne, jeśli będę uważał, że coś jest dla mnie śmieszne to tak właśnie napiszę, nikomu nie musi się to podobać i nikt nie musi mnie lubić :D nic na siłę ;)


Tak jak już wcześniej pisałem, moim rybą żarcie nls smakuje, demony jedzą i nic im nie dolega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rybcie od początku słabo się zabierały za jedzenie tej karmy , a i nigdy nie pisałem że było inaczej.

Możliwe że gdybym przeszedł tylko na tę karme zaczeły by szamać ze smakiem.

Jak dla mnie największym zmartwieniem jest jednak brudzenie .

Chciałbym zrobić test i skarmiać tylko NLS-em i obserwować zmiany w wybarwieniu Acei ale niewiem czy dam radę zrobić to rzetelnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.