onestone Opublikowano 27 Czerwca 2014 #2 Opublikowano 27 Czerwca 2014 Hej, szykuj kase i miejsce na konkretny zbiornik
Gość pemergency Opublikowano 27 Czerwca 2014 #3 Opublikowano 27 Czerwca 2014 Panie... żłobek niczego sobie, osobiście wywaliłbym anubiasa, pasuje tam jak zęby w ..... trawkę bym zostawił Rybki szybko będą rosły, ale z tego co pamiętam to masz już 720L ?
onestone Opublikowano 27 Czerwca 2014 #4 Opublikowano 27 Czerwca 2014 Rybki szybko będą rosły, ale z tego co pamiętam to masz już 720L ? aaaa to zmienia wieeeele
Rafał77 Opublikowano 27 Czerwca 2014 #5 Opublikowano 27 Czerwca 2014 Jak na mini to całkiem ciekawy baniek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się