Mahone Opublikowano 9 Maja 2014 #1 Opublikowano 9 Maja 2014 Siemka, Chciałbym zaprezentować moje akwa z P. Saulosi. Obecnie pływa tam gromada 12 młodzików w przyszłości liczbę oczywiście zredukuję. Osprzęt to HW-302, Aquael Turbo 1000 (gąbka zmieniona na gęstszą), łupki piaskowca, piasek akwarystyczny oraz tło strukturalne. Oświetlenie to T8 20W Aqua Glo i Power Glo. Zastanawiam się czy założy do HW-302 prefilter, w samym kuble są 3 kosze żwiru koralowego. Druga sprawa to zastanawia mnie fakt czy mógłbym mieć u siebie oprócz P. Saulosi również rdzawego, gdzieś czytałem na forum bodajże Harisimi pisał że można zastosować takie rozwiązanie Pseudotropheus saulosi 1 samiec x 3 samice oraz Iodotropheus sprengerae 1 samiec 3 samice. Dlaczego o to pytam? Ponieważ w czerwcu chciałbym kupić 160L baniak i tam mieć te dwa gatunki z racji tego że będę miał różnorodność kolorów, w miarę łagodne i nie duże gatunki. Proszę o sugestię czy w 112L mógłbym do końca czerwca trzymać np 12 młodych saulosi i 10 młodych rdzawych po to aby później przerzucić je do 160L i w takim wypadku ile ich mógłbym z tego zostawić? Niżej aktualne zdjęcie mojego akwarium
krzysiutoja Opublikowano 10 Maja 2014 #2 Opublikowano 10 Maja 2014 Witaj większość na tym forum zaczynało od małych baniaków . Moim zdaniem raczej zacznij myśleć o 240 . 160 nie bardo się nadaje na nasze ryby . Pozdrawiam i powodzenia w hodowli
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się