sake Opublikowano 20 Kwietnia 2014 #1 Opublikowano 20 Kwietnia 2014 zbiornik 200l obsada saulosix2,yellow x 4.red x2 hongi x 2 glonojad x2 sumik x2 filtrAQUAEL filtr FAN 3 PLUS do akwarium 150-250L i hw-303b 1400lna min ph 7.4 płatki malawi spirulina mrożonki .Podmiana co dwa tygodnie 40l. Panowie jakie dać oświetlenie do baniaka 200l profil z pyszczakami.Na dnie żwirek kwarcowy biały trochę czarnych kamieni i kamienie filipinskie.Mam standardowe zakupione w sklepie nie pisze na świetlówkach jaka moc są dwie wydaje mi sie że mają strasznie jasno.Jakie najlepsze i ile świecić.
TitaniC Opublikowano 22 Kwietnia 2014 #2 Opublikowano 22 Kwietnia 2014 Ja mam dwie: power GLO i aqua GLO. Dają piękne światło. A świecę około 10 godzin WySwiftowane z Galaxy S4 na Tapatalk'u
sake Opublikowano 23 Kwietnia 2014 Autor #3 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 kolego napisz mi która z przodu a która z tyłu bo zamówiłem czekam na odpowiedz
TitaniC Opublikowano 23 Kwietnia 2014 #4 Opublikowano 23 Kwietnia 2014 Z tyłu aqua bo dla roślinek. Z przodu power do wybarwienia rybek WySwiftowane z Galaxy S4 na Tapatalk'u
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się