djmrowa Opublikowano 16 Marca 2014 #1 Opublikowano 16 Marca 2014 Witam, przymierzam się do założenia akwarium Malawi [450l] - narazie to tylko pomysł Ale na pewno coś z tego wyjdzie Na początek chciałbym dowiedzieć się coś o parametrach wody. Tak, gdy wchodziłem w FAQ -> parametry wody to własnie tutaj mnie przekierowało Do rzeczy:D Temperatura wody: No3: No2: pH: i te różne najbardziej podstawowe parametry ;-) Jeszcze jedno pytanie: Jeżeli nie będę miał roślin, to co będzie "pochłaniało" Co2, które zafundują mi pysie? i czy woda musi być mocno natleniona? Mam na myśli to, czy potrzebuję dodatkowy brzęczyk czy pompkę
eljot Opublikowano 16 Marca 2014 #2 Opublikowano 16 Marca 2014 Nie wiem jakim cudem cię przekierowało? W FAQ masz wszystkie dane http://forum.klub-malawi.pl/faq.php?faq=c#faq_c2 1
djmrowa Opublikowano 16 Marca 2014 Autor #3 Opublikowano 16 Marca 2014 Hmm pewnie dlatego, że chwilowo-zastepczo mam komputer z Explorer'em Dziękuję, napewno mi sie przyda, a moglbys udzielic mi odpowiedzi na koncowa czesc pytania?
eljot Opublikowano 16 Marca 2014 #4 Opublikowano 16 Marca 2014 Mam na myśli to, czy potrzebuję dodatkowy brzęczyk czy pompkę Wystarczy dość silny ruch tafli wody, osiągniesz to kierując wylot któregoś z filtrów w jej kierunku. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się