danielj Opublikowano 15 Lutego 2014 #1 Opublikowano 15 Lutego 2014 Witam wszystkich ponownie:) Ponowni bo jak niektórzy pamiętają pałętam si w Klubie lub obok Klubu od kilkunastu lat Jako , że czasu więcej, a i człowiek na starość leniwy się robi , więc pora przed leżanką postawić jakieś akwarium. Miało być 160x80x60cm , ale po przeglądzie skarpetki oraz błogosławieństwie mżonki powstanie 200x70x60cm. Obsada , jak to u mnie do przewidzenia, czyli: L. fuelleborni Katale P. tropheops Red Fin Petrotilapia sp. Yellow Chin ( oświecił mnie Harisimi , ż już można kupić w kraju) P. Demasoni ???? Za filtrację mechaniczną będą robiły pompy new jet 3000 w liczbie 2 szt. Jako biolog JBL 700 lub 900. Oświetlenie będzie 4x80W w T5 Dekoracje to wapienie zza płotu , oraz piasek z zalewu niedaleko domu . Fotki z budowy oraz z zalanie już niedługo Pozdrawiam Daniel
nabe Opublikowano 15 Lutego 2014 #2 Opublikowano 15 Lutego 2014 Witaj ponownie Daniel. Fajnie widzieć cię znowu. Trzymam kciuki za ten projekcik, będą wreszice jakieś kulfony w klubie
danielj Opublikowano 16 Lutego 2014 Autor #3 Opublikowano 16 Lutego 2014 Ja się właśnie dziwię , trochę ludzi jest , a nikt fuelli nie trzyma. Swoją drogą to nie jest zbyt łatwa ryba jak na malawijskie pielęgnice , ale IHMO najpiękniejsza z mbuniaków
crav Opublikowano 16 Lutego 2014 #4 Opublikowano 16 Lutego 2014 Witaj, świetnie że wróciłeś. To było pewne, że od razu z katale.
Perez666 Opublikowano 16 Lutego 2014 #5 Opublikowano 16 Lutego 2014 Witaj wśród żywych Fajny baniaczek się szykuje Daniel bez fuelli to jak Małysz bez wąsa
brzankis Opublikowano 16 Lutego 2014 #6 Opublikowano 16 Lutego 2014 No starzy wyjadacze po latach znów wracają. Z niecierpliwością czekam na Twój zbiornik zwłaszcza,że będą w nim kulfony. Piękne rybska, kiedyś tylko je hodowałem. Pozdrawiam
danielj Opublikowano 16 Lutego 2014 Autor #7 Opublikowano 16 Lutego 2014 Pamiętam Chyba jako pierwszy miałeś Thumbi West MC Albo Siemion to był?
brzankis Opublikowano 16 Lutego 2014 #8 Opublikowano 16 Lutego 2014 Tumbi miał Siemion ja miałem marmelade cat
nabe Opublikowano 16 Lutego 2014 #9 Opublikowano 16 Lutego 2014 Btw. brzankis niedawno odnowił konto na forum :]
harisimi Opublikowano 16 Lutego 2014 #10 Opublikowano 16 Lutego 2014 Daniel czekam z niecierpliwością na wodowanie ... technika techniką ale nie ma to jak zobaczyć Twoje nowe rybska
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się