oxydry Opublikowano 9 Lutego 2014 #1 Opublikowano 9 Lutego 2014 Witam, jestem nowym miłośnikiem malawi, posiadam akwarium narożne 555litrów, które dostaliśmy z żoną w spadku wraz z obsadą rybek. Właśnie planujemy z żoną zmianę obsady i całego wystroju i w związku z tym mamy kilka pytań odnośnie naszych gatunków, niestety mamy problem nie wiemy jak dodawać zdj. na forum czy mógłby nas ktoś poinstruować ...
nabe Opublikowano 9 Lutego 2014 #2 Opublikowano 9 Lutego 2014 Klikasz tutaj: http://forum.klub-malawi.pl/galeria/upload.php?c= Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami. Fota znajdzie się w twojej galerii, pod każdym zdjęciem jest kod który wklejasz do posta na forum.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się