andrejus Opublikowano 26 Stycznia 2014 #1 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Myślę nad oświetleniem led, wciąż nie daje mi spokoju czy np takie w rurce plexi z taśmą rgb daje wystarczjącą ilość lumenów ? Np coś takiego : http://sklep.roslinyakwariowe.pl/belka-oswietleniowa-aqualux-p-9840.html na filmie widać że zbiornik nie jest doświetlony. A może to tylko mi tak się wydaje. Myślicie że jedna taka belka wystarczy?
Maciej Opublikowano 26 Stycznia 2014 #2 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Do 80cm polecam 1x naświetlacz led 10W 6500k Naświetlacz - halogen LED COB 10W / 230V zimna (3909377111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img03.allegroimg.pl/photos/400x300/39/09/37/71/3909377111@@AMEPARAM@@03@@AMEPARAM@@39/09/37/71@@AMEPARAM@@3909377111 PS. po co przepłacać?
Guban88 Opublikowano 26 Stycznia 2014 #3 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Również polecam naświetlacz LED. A jak koniecznie chcesz mieć LED RGB to myślę że robiąc samemu taką belkę to dużo taniej Cie wyjdzie jak ta co pokazałeś. [300] Malawi
deccorativo Opublikowano 26 Stycznia 2014 #4 Opublikowano 26 Stycznia 2014 ta belka LED RGB którą pokazałeś nie jest do 112l ty musisz rozpatrywać tą LED do 80 cm z moc 11 W a to moim zdaniem za mało ja w 112l mam dwa paski RGB po 60 cm te mocne i na radiatorze dopiero wtedy jest dobrze oświetlone. sam zrobisz dwie świetlówki nieco taniej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się