Zeber Opublikowano 9 Stycznia 2014 Autor #11 Opublikowano 9 Stycznia 2014 Swiatlo wlaczane jest elektronicznym starterem od 15 do 22 oswietlenie 2x14w zarowki energoszczedne e27 philipsa 6500k. Moze to dlatego ze ryby mam od soboty i sie jeszcze nie przyzwyczajily. Akwarium mam 145x35x30. Ps. sorry za pisownie ale pisze z tableta
marek_z_81 Opublikowano 9 Stycznia 2014 #12 Opublikowano 9 Stycznia 2014 Moze to dlatego ze ryby mam od soboty i sie jeszcze nie przyzwyczajily. To ciekawe. Ryby od soboty a o stres ryb zapobiegawczo zapytałeś 21.12.2013? P.S też piszę z tableta: ąćśżłó
Zeber Opublikowano 10 Stycznia 2014 Autor #13 Opublikowano 10 Stycznia 2014 To ciekawe. Ryby od soboty a o stres ryb zapobiegawczo zapytałeś 21.12.2013? Pytałem o zmianę oświetlenia a stres bo wiem że będe zmieniał dopiero jak będe miał ryby i pytanie było zadane jak akwarium miałem zalane ale bez obsady . A teraz mam problem bo jak świece tym oświetleniem co mam ryby się płoszą.
marek_z_81 Opublikowano 10 Stycznia 2014 #14 Opublikowano 10 Stycznia 2014 Spokojnie, daj im trochę czasu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się