Skocz do zawartości

Drugie Malawi [300l]


Guban88

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem kwestia gustu :D , w rzeczywistości te 10 wat nie świeci aż tak mocno , filmiki kręcone telefonem i dla tego tak bije po oczach ten piasek (w realu jest spoko).Celowo dałem jeden naświetlacz bo lubię taki klimat , mam nadzieję , że choć trochę pomogą one komuś w podjęciu decyzji co do barwy światła w swoim baniaczku:D . Te 6500K też dawało ładne światło ale jakoś dopiero przy 12000K moje saulosi bardziej mi się podobają , no i żona wreszcie zaczęła się interesować moim skromnym Malawi , a od tego już tylko krok do większego zbiorniczka;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podobają 6500 k. Myślę że takowe mam , tak jak już mówiłem nie mają żadnej tabliczki z danymi i jedyną oznaką może być białe światło no i zapewnienie sprzedawcy na allegro jak i zaznaczenie tej barwy na kartoniku:) Wszystko ładnie wygląda , refleksy no i rybki ładnie kolorystycznie wypadają przy tym naświetlaczu. A co do HQI to pewnie bez porównania co do ledów i chciałbym widzieć na żywo w pełni możliwości tego światła. Może kiedyś się skuszę żeby założyć ale przeraża mnie 70W. Tutaj zaledwie jeden ma 10 :)


W między czasie wymiana grzałki na JBL PROTEMP 300W ( ponieważ w Jager był problem z ustawieniem temp. jak i samej kalibracji ) ,doszedł falownik JVP - 101 i skimmer eheim skim 350.



Tak o z dziś (tj.24.11.13)


mv1dvq.jpg


o8tgdk.jpg


qzqjwj.jpg





[300] Malawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z góry przepraszam za post pod postem ale chciałęm trochę temat odświeżyć. Jak już wiecie kompletuję obsadę do mojego akwa , na celu są Labidohromis perlmutt oraz melanchromis joanjohnsonae. Obydwa gat. chciałem zakupić w Tan Mal ale niestety nie udało się. Był na przedostatniej ofercie joanjohnsonae , ale nie było perlmutt'a. Poczekałem na noworoczną ofertę ale w tej było na odwrót a myślałem że będą obydwa.Po dostaniu oferty zamówiłem perlmutt'y , a joanjohnsonae znalazłem w Poznaniu tam gdzie kupiłem saulosi w Tropheus. Dziś byłem po 7 szt. Mają ok 3 cm. Jak na razie pływają w grupie , o ile pływają bo więkoszość czasu chowają sie za skałami :D Za foty też sory :D bo nie mam obecnie aparatu w domu :/ zdjęcia robione tel.


15g4l82.jpg


lxgcy.jpg


jzazgx.jpg


293f777.jpg




[300] Malawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.