Skocz do zawartości

prosze o identyfikacje


Rekomendowane odpowiedzi

w moim 260(240?) l akwa pływa obecnie 5 yellowow,3 aceie(wiem,ze...)miałam przy tym pozostać,ale przyjęłam ostatnio od znajomego 3 ryby,mówił,ze pasują do obsady itp..powiedział,ze to spokojne pseudotropheusy..Powiem szczerze,ze nie miałam pojęcia co to za ryby,ale szkoda mi było zakończenia ich bytu w wc,wiec zgodziłam się.Pogrzebałam w necie i wydaje mi się,ze to Metriaclima Estherae Red/Red,tyle,ze wychodziło by mi na 3 dorosłych samców,a może,się mylę?Jeśli nie,to czy mogę jednego samca zostawić i dokupić samice w moim małym akwa?Bardzo chętnie wrzuciłabym zdjęcie,ale nie potrafię go zmniejszyć dlatego podam link gdzie można je obejrzeć www.fanimal.pl/p/prosze-o-pomoc-w-identyfikacji-8119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Metraclima red-red i nie proponowałbym go do Twojego akwarium Według mnie redzik będzie za duży choć niektórzy polecają ta rybcie do 240l

A teraz z innej beczki

P acei jest za duzy do Twojego akwa a po za tym dieta jest praktycznie całkiem inna niz yellowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Metraclima red-red i nie proponowałbym go do Twojego akwarium Według mnie redzik będzie za duży choć niektórzy polecają ta rybcie do 240l

A teraz z innej beczki

P acei jest za duzy do Twojego akwa a po za tym dieta jest praktycznie całkiem inna niz yellowa

no tak acei to właściwie taki gratis do pierwszego 120 litrowego akwa jakie kupiłam,kompletnie zielona dostałam akwa plus narybek (ok 60 sztuk)acei gratis.Wiem,ze akwa za male,z 60 zostaly 3...

--

no tak,wiec mam bardzo źle dobrana obsadę,chętnie to zmienię,niestety muszę zostać przy obecnym akwa,mam zbyt małe mieszkanie.Uwielbiam aceie,są piękne,podoba mi się jak pływają w grupie w górnych partiach akwa...red redy tez są interesujące(choć to dla mnie nowość),yellowy sa najmniej lubianymi przeze mnie rybami(tzn chodzi mi o ich zachowanie,ale być może to wina źle dobranego stada:( Bardzo chce mieć dobrze dobrane akwarium,takie które będzie podobało się zarówno mi jak i ryby będą "zadowolone". Proszę o pomoc i o wyrozumiałość...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o Twoim zbiorniku (chodzi mi o jego wymiary), bo w pierwszym poście - cokolwiek to oznacza - napisałaś, że ma litraż 260 (240?). Czy jest to standardowe akwarium o długości 120 cm, czy może było robione na konkretny wymiar. Pytam dlatego, że tak naprawdę dobór obsady jest uzależniony od powierzchni dna zbiornika - bez tych danych to jak wróżenie z fusów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o Twoim zbiorniku (chodzi mi o jego wymiary), bo w pierwszym poście - cokolwiek to oznacza - napisałaś, że ma litraż 260 (240?). Czy jest to standardowe akwarium o długości 120 cm, czy może było robione na konkretny wymiar. Pytam dlatego, że tak naprawdę dobór obsady jest uzależniony od powierzchni dna zbiornika - bez tych danych to jak wróżenie z fusów ;-)


dlugosc 120,to panoramiczne,w najszerszym miejscu 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.