Skocz do zawartości

eljot

Użytkownik
  • Postów

    11 545
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eljot

  1. Jak sam zauważyłeś napisałem "nie bardzo im to przeszkadzało" pewnie że dużo lepiej byłoby mieć i samca ale i to pewnie niewiele by dało bo do tarła przystępują tylko dobrane pary o co jest dość trudno (bardzo wybredne samce Ocena moja opierała się na tym że rosły nie chorowały i nie były płochliwe (chyba jedna z bardziej spokojnych i płochliwych pielęgnic). Ale tak jak napisałem to całkiem inny gatunek; ja również jestem za koedukacją
  2. Obsada już jest ale chciałem się upewnić bo mam możliwość oddania 9 yello 9 saulusi 6 ice teraz tylko pozbyć się panów i ew. dokupić pań Tło jest ale nie zajmuje dużo miejsca (pianka dość płaska) i specjalnie nie zabudowywałem boków aby nie zmniejszać przestrzeni filtr wew jak na razie daje radę wywaliłem nakładkę z ceramiką i zostawiłem same gąbki; daje tak że potrafi malucha zdmuchnąć jak podpłynie do wylotu
  3. Serdeczne dzięki chciałem aby było kolorowo bo poprzednie akwa było bardzo brązowo czarne
  4. Co do samych samic to do niedawna miałem 6 akar z maronii (tak się zakupiło ) były u mnie przez ponad rok i nie bardzo im to przeszkadzało ale to całkiem inne ryby
  5. Witam Jestem nowy na forum i to moje pierwsze malawi proszę o Pomoc; czy taka obsada w 240 l da sobie radę 1/ Labidochromis Caeruleus 2/ pseudotropheus saulosi coral 3/ Pseudotropheus zebra 'ICE BLUE' (na 90%) Akwa 240 l 120x40x50 kubeł Unimax 250 profesional wewnętrzny Unifilter 1000 UV tło struktura dno piach kwarcowy wapienie Hej napiszcie proszę jeśli tak to w jakiej konfiguracji osobowej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.