Skocz do zawartości

RAI3

Użytkownik
  • Postów

    386
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RAI3

  1. RAI3

    Juwel Rio 300

    Skoro ma to co chcial to w czym problem ? Hm a dopiero co bylo rio 400 a juz jest rio 300 ? Czy to pomiary spowodowaly ta zmiane ?
  2. A w czym sie pomyliłem ? Nie przeszkadza mi fakt ze kolega wybralby te gatunki sam z wlasnej woli saulosi nawet mi sie podoba chodzilo mi o zupelnie cos innego . W tym niezrozumieniu dobrze ze chociaz w jednym sie zgadzamy odnosnie rady demasona
  3. A moim zdaniem tyl nie musi byc po calosci wystarczy srodek
  4. Rozsadna rada choc nietypowa jak na to forum bo nie ma nic o saulosi i sprengerae
  5. Czy posty 5 i 6 nie sa zbedne i o obsadzie ? Czy jak zwykle tylko moje sie usuwa.
  6. tak wiem mnie kubatura zewnętrzna wyszła ciut inaczej , no i litraż też . chyba że te 330 to p odjęciu miejsca filtra . aha i nie pisz tu że masz tam 40 ryb bo Cie zjedzą zaraz hehehe
  7. RAI3

    450 po raz kolejny

    nie sądzę :D jak zacznie nosić ikre to uwierze :D , ale masz na to 0,01 szans :D
  8. RAI3

    450 po raz kolejny

    drobna poprawka jeśli pozwolisz s. fryeri 3+1 bo ewidentnie widze na fotce 3 samce :) pozdro
  9. witaj i powodzenia w dalszej hodowli . Kilka pytań do.... jeśli pozwolisz. skąd przekonanie że masz 450L ? Mierzyłeś akwa ?jakie masz wymiary , h do lustra wody? pytam bo zakupiłem ostatnio to szkiełko i ni jak nie wychodzi 450 od biedy 400
  10. no i gut
  11. urokliwy - to nie to samo co piękny czy choćby ładny . ale nie o tym tutaj mamy dyskutować
  12. nawet najładniej wybarwiony nie umywa się do innych no ale skoro sentyment to trudno dyskutować
  13. pisząc o paskach nie miałem na myśli tylko saulosi ale jak już poruszyłeś ten temat to w którym miejscu ubarwienie jednego i drugiego są podobne ? taak po 10 powinno być gut
  14. z tej obsady którą podałes zostawiłbym tylko reda, po co druga ryba w identycznym kształcie tylko niebieska ? jeżeli tak to może red blue zamiast reda i mamy dwa w jednym, lub zostawić callainosa ale bez reda . sprengerae ? nie poraża swoim kolorem a wręcz najczęściej jest szaro buro brunatny( nie rozumiem czemu tak chętnie jest trzymany) yellow dobry wybór i jeszcze coś w paski by się przydało jakieś propozycje ?
  15. i czym klejone Wymoderowane ? trudne tematy trzeba moderować
  16. RAI3

    kotnik

    nie, nie zaszkodzi jeśli tylko je złapiesz
  17. Przygodę czas zacząć ! Powodzenia
  18. RAI3

    fire fish

    tak
  19. dzięki panowie za info pozdrawiam
  20. RAI3

    fire fish

    daj im czas. ale czasem też jest tak że niekoniecznie to co ktoś twierdzi że nam sprzedaje jest tym co ktoś twierdzi że nam sprzedaje.
  21. Dzieki za linka ala nadal pozostaje pytanie nr 1 . Swoja droga zupełnie nie wiem o so hosi z tym dnem
  22. Ostatnio nabyłem to akwa i stad moje pytania do jego posiadaczy. Zgodnie z instrukcja nie wymaga postawienia na styropianie czy gabce , wystarcza oryginalna ramka ? Akwa nie posiada wzmocnoen podużnych i poprzecznych ? Pokrywa stanowi wzmocnienie ?
  23. RAI3

    malawi i tanganika

    Nie jestem przekonany :twisted: a co do mojej wiedzy nie lubię sarkazmu chyba ze sam go używam
  24. RAI3

    malawi i tanganika

    mysle że w tym temacie odpowiedź stana powinna być jedyna odpowiedzią jaka można tutaj udzielić i rzeczowa i wyczerpująca i na niej powinien się temat zacząć i zakończyc jednocześnie. A życie pokaże że i tak będą ludzie tak trzymali ryby i tak. ( co nie znaczy że nie powinniśmy nieść trochę światła do ociemniałego narodu )bez urazy
  25. RAI3

    malawi i tanganika

    No i po co było koloryzować wcześniej ? nie można było w prostych słowach wyrazić dezaprobaty do poczynań kolegi ? Czy "relatywnie spokojne gatunki" gdy się je Hoduje nie przejawiają agresji w ogóle ? czy po prostu relatywnie jest jej mniej w zbiorniku ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.