No, ale chyba masz kolego akwa 400 l prawie , to prawie 2x więcej niż w moim.
co do wymiany tego filtra to jest możliwość wymiany w sklepie ale oczywiscie za dopłatą(filtr stoi nie zalany). Zamiast brać większy kubeł to wezmę za to sianko dobry wewnętrzny. Co wy na to?
a jak w koncu z filtracją?? Mogę jeszcze wymienić ten filtr na coś innego, a chcę żeby było skutecznie, ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad fluval 305. Możesz coś podpowiedziec. Co do obsady to zalezalo by mi na demasoni jesli nie red red od tego to co bys radził
Pytanie za 100 pkt. Co lepsze na podłoże, piasek kwarcowy (prawie pył) 0,2-0,5mm albo grys dolomitowy 0,8-1,5mm. To i to jest białe.
Jak ktoś ma jakieś ładne tło kupne to jaką firmą należy się interesować?
Na wstępie-zakładam akwa malawi o wymiarach jak w temacie. Kupiłem (mam nadzieje że niepochopnie) kubełek tetra ex700 700l/h. Pytanie moje jest następujące czy dokupić do tego filtr mechaniczny, czy wymienić ten co mam na ex1200 i zostać przy jednym filtrze(700 jeszcze nie zalewałem dlatego jest mozliwość wymiany). Przy 1200 myślałem żeby wsadzić na dno gąbkę a reszta ceramika, chociaż chyba lepiej wsadzić 2 filtry?? Czekam na rady
Wiem, że podobna konfiguracja była już rozważana, ale potrzebuje opinii na temat tego co chce włożyć .
W osobnym dziale pytanko co do dekoracji
Z góry dzięki za odp