Skocz do zawartości

weapster

Użytkownik
  • Postów

    250
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez weapster

  1. No, ale chyba masz kolego akwa 400 l prawie , to prawie 2x więcej niż w moim. co do wymiany tego filtra to jest możliwość wymiany w sklepie ale oczywiscie za dopłatą(filtr stoi nie zalany). Zamiast brać większy kubeł to wezmę za to sianko dobry wewnętrzny. Co wy na to?
  2. może jednak jakaś odp, a nie tytuł książki :]
  3. a jak w koncu z filtracją?? Mogę jeszcze wymienić ten filtr na coś innego, a chcę żeby było skutecznie, ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad fluval 305. Możesz coś podpowiedziec. Co do obsady to zalezalo by mi na demasoni jesli nie red red od tego to co bys radził
  4. Pytanie za 100 pkt. Co lepsze na podłoże, piasek kwarcowy (prawie pył) 0,2-0,5mm albo grys dolomitowy 0,8-1,5mm. To i to jest białe. Jak ktoś ma jakieś ładne tło kupne to jaką firmą należy się interesować?
  5. co do obsady to planuje 12 max 16 sztuk w 2 gatunkach (ewentualnie w 3). Na wstępie zastanawiam się nad red red i demasoni
  6. Na wstępie-zakładam akwa malawi o wymiarach jak w temacie. Kupiłem (mam nadzieje że niepochopnie) kubełek tetra ex700 700l/h. Pytanie moje jest następujące czy dokupić do tego filtr mechaniczny, czy wymienić ten co mam na ex1200 i zostać przy jednym filtrze(700 jeszcze nie zalewałem dlatego jest mozliwość wymiany). Przy 1200 myślałem żeby wsadzić na dno gąbkę a reszta ceramika, chociaż chyba lepiej wsadzić 2 filtry?? Czekam na rady Wiem, że podobna konfiguracja była już rozważana, ale potrzebuje opinii na temat tego co chce włożyć . W osobnym dziale pytanko co do dekoracji Z góry dzięki za odp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.