Skocz do zawartości

esku

Użytkownik
  • Postów

    525
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez esku

  1. Swoim akwarium malawi nie mogę się pochwali bo jeszcze go nie mam. Mam u siebie dwie opcje albo przerobie 240l o podstawie 120*40 albo zrobię nowe. Plan jest, wstępne wyceny są - nie ma końcowej zgody współmałżonki jeszcze. Co do tego planowanego bo w sumie tutaj będzie największy zonk dla mnie. Planowany wymiar 220x60x45 - no chyba że mogę zrobić niższe to by było fajnie ponieważ będzie stało na wysokim (110cm) "stole". Co do filtracji to unimax 500 obecnie chodzi w 240l by był jako mechanik no i te szkiełko by poszła na sumpa jako biolog a za pompkę robił by minikani 120 który teraz stoi na strychu. Co o tym myślicie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.