Skocz do zawartości

Skalarowski

Użytkownik
  • Postów

    174
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skalarowski

  1. Skalarowski

    filmik z Malawi

    Oj tak
  2. Nie wiem co ci poradzić,nawet tego filtru nie widziałem na żywo ale czy nie ma na to gwarancji :?:
  3. Dobrze by było odczekać miesiąc lub więcej Tylko nie każdy ma taką siłe woli,a do malawi trzeba mieć ją bardzo dużą
  4. No myślę że będzie dobra ponieważ znam osobe która ma takie samo akwarium,taką samą filtracje (tetre ex 700,fluval 4plus) wprawie taką samą obsade i jeszcze nie słyszałem aby było coś źle
  5. Witam. To normalne jest to tak długo bo masz tylko 1 dosyć słaby filtr jak dokupisz fluvala 4plus to powinno być ok
  6. Sałate parzyłem i to dosyć długo.Rybka już "wysrała" sałate dość duży kawał
  7. Długo zastanawaiłem sie czy nie dać tego do żywienia lub chrób ale zdecydowałem się napisać to tu.Więc tak wczoraj dawałem moim pysią sałate no i jadły,jadły wszystko ok.Teraz podchodze do akwa a 1 pysiowi poprostu wychodzi duży cały kawał sałaty z odbytu :!: wczoraj kilka razy zdażało się że sałata dosyć duże kawałki były zwinięte w bardzo małe kawałki i rybki ją bezproblemowa połykały,ten pyś ma ok 5cm.Czy to możliwe że się to nie strawiło i teraz "sra" 3-4cm kawałkiem sałaty ?.Musze napisać że napewno wychodzi mu to z odbytu ! a wątpie aby to się jakoś do niego przyczepiło.Pozatym dzis rano przesiedziałem ok pół godziny przy akwa i nie widziałem ani razu plątającej sie sałaty bo pysie już wczoraj wszystko zjadły.
  8. Ja moge spróbować,lecz nie posiadam dużego doświadczenia(oczywiście w pisaniu atrykułów),napisałem tylko 1 artykuł do NA.Więc nie wiem czy uda mi się dobrze napisać taki artykuł.
  9. Jest bardzo dużo filtrów lecz ja bym polecał tetre ex1200 lub fluvala 405 lecz one w takim akwa mogą sobie jednak same nie dać rady
  10. Troche poczytałem,poszukałem i znalazłem http://www.malawi.akwarysta.pl/forum/vi ... .php?t=608
  11. Z tego co ja wiem to ta afra którą masz (ta odmiana) jest nazywana pulpican :!: więc kupuj pulpicany,lub poprostu "afry" ta odmiana jest najczęściej spotykana w sklepach.Tak jak pisałem uważam że to jest to samo ale jeśli ktoś wie lepiej to niech sie wypowie.... Pozatym afry mają wiele odmian takich jak cobwe,likoma i myślę że pulpican to właśnie odmiana tej afry.
  12. Przecież chyba afra to jest właśnie pulpican ? więc o co chodzi :?:
  13. Zamiat yellowków daj np. red red/red blue i powinno być dobrze,lub zamiast hongi rdzawe. Z wszystkich gatunków daj po 1+4
  14. Chyba dorosłe :?: u mnie w sklepie młode ok 5cm po 9zł
  15. Trzeba popatrzeć na to że ludzie jednak licytują i kupują ! co mnie najbardziej martwi
  16. http://www.allegro.pl/item139884906_sup ... _50_l.html to już jest szczyt wszystkiego :!: Albo to http://www.allegro.pl/item138306735_akw ... letne.html
  17. Może to coś z nie mbuny np. aulonocary
  18. Tak ale zobacz że ma dużą szerokość która jest też bardzo ważna :!:
  19. Może stary,dobry,kolorowy,łagodny układ : saulosi,yellow,rdzawe
  20. Tetra ex 1200 i fluval 4+ to sprawdzone połączenie,bardzo wydajne i dobre
  21. No to może red blue....
  22. Myślę że dobre będą red redy
  23. Gotowane ale pamiętaj że nie można dawać soli więc np. makaronu raczej jeść nie będziesz
  24. Samce są troche większe mocniej ubarwione,można poznać przy tarle i po zachowaniu lecz czytałem o sprawdzonej metodzie że wkładasz coś do akwa np siatkie do wyławiania rybek to samce będą się najmniej bać i atakować
  25. Poszukaj w internecie lub Galeri KM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.