Skocz do zawartości

aieq

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aieq

  1. Jakie masz oświetlenie i jaki litraż? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Zastanawiam się czy przy zastosowaniu rozwiązania pompy na zewnątrz sama pompa nie będzie się grzała? Wysłane z telefonu Samsung Galaxy S3
  3. Ja w swoim 240l mam tylko jeden wiatraczek komputerowy 80x80 jako wypompowujący powietrze, z tyłu pokrywy mam wycięte miejsca na węże z kubełka i tamtędy wchodzi powietrze. Temperatura utrzymuje się na poziomie 26ºc bez względu na temperaturę powietrza. Bez wiatraczka bylo 28,5ºc Wysłane z telefonu Samsung Galaxy S3
  4. W jakim układzie wpuścić obsadę: Cynotilapia afra Melanochromis cyaneorhabdos "maingano" Labidochromis caeruleus
  5. Witam, Planuję wstępnie założyć Malawi (dotychczas miałem mięsożerną Tanganikę). I tu pytanie do Was fachowców. Jaką proponujecie obsadę? Chciałbym aby było w miarę kolorowo i ruchliwie w moim zbiorniku. Dodam że wystrój poza piaskiem to tło 3D oraz skałki w kolorze rdzawym i jedna świetlówka 30W aquarelle.
  6. Wiem o tym i nie chcę ich likwidować... chcę zrobić wszystko aby pięknie mi się rozrosły... niestety cały czas stoją praktycznie w miejscu:(
  7. Witam... Pojawiły się u mnie na jednej muszli taki oto glon, czyżby krasnorosty? Jeżeli tak, to jak wspomóc ich wzrost? od miesiąca stoją w miejscu:(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.