Ja w swoim 240l mam tylko jeden wiatraczek komputerowy 80x80 jako wypompowujący powietrze, z tyłu pokrywy mam wycięte miejsca na węże z kubełka i tamtędy wchodzi powietrze. Temperatura utrzymuje się na poziomie 26ºc bez względu na temperaturę powietrza. Bez wiatraczka bylo 28,5ºc
Wysłane z telefonu Samsung Galaxy S3