Jump to content

122l - PIERWSZE

susel95
 Share


Pojemność - 122,5l Wymiary - 100/35/35 Filtracja - HYDOR 2 ,biolog 5l ,hydroponika Oświetlenie - 11W 2700k Podłoże - piasek szary i żółty Dekoracje - kamienie,muszle Obsada - 1+2 Maylandia Livingstonii [F1] Dodaje lepszą fotkę bo tamte jak zauważyliście były telefonem :( Pyski wcześniej mieszkały z mojej niewiedzy w 54l - to jest ich nowy dom :)


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Ale koniecznie trzeba dodać...bo hodowca ma już chyba same samce...z Niemczech musiałby zamówić.Obecnie jedna inkubuje ;)

Link to comment

O wiele lepsza fotka choć trochę za ciemna, nie widać prawej strony. To spokojne ryby więc pewnie dorobisz się licznego potomstwa :wink:

Link to comment

Lepsza fotka, ale strasznie ciemna prawa strona. Jakoś tak wszystkie skałki ułożone na jedną wysokość i anubias jakoś ciemnieje/porasta glonem?

Link to comment

Specjalnie chciałem uzyskać efekt mroku po prawej...tam gdzie jest ciemno jest osprzęt - przynajmniej go nie widać :) Anubias porósł okrzemkami a na 2 skałce od prawej są już 3 plamki zielenic...ale niestety słabo rosną ;) P.S. - skał na razie nie ruszam bo samica inkubuje już 7 dni więc nie stresuję :D

Link to comment

Ta ciemność ma swój urok :D Tylko tam po prawej kompletnie nic nie widać moze małe :idea: ? Anubias posadzony w szczelinie między skałami? Bardzo ładne akwa ;)

Link to comment

W rzeczywistości widać całe akwa tylko na zdj. tak wyszło mrocznie.Od początku chciałem mieć mrok taki jak panuje w jeziorze :) Tak, anubias korzeniami jest w szczelinie między skałkami :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.