Jump to content

w ujsciu rzeki do Malawi

Guest
  • 3,514 views
 Share


pojemność 840L wym 200x70x60 filtracja 2kubły (Unimax 700 i Atman 1000 oświetlenie belka t5 6500K podłoże piasek biały malawi z Malerie Island Malawi Lake serpentynit i mangrowiec obsada 3xnimbochromis fuscotaeniatus , niestety 2 frontosy z poprzedniego akwarium. za 2 tygodnie 10szt aristochromis chrysti.


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Rozmiar baniaka zaiste zacny.Aranz ciekawy, jak dla mnie troche za ciemno.Piasek z malawi, sam przywoziles :mrgreen: Pozbadz sie tych frontoz jak najszybciej, bo albo malawi albo tanga, dwa naraz jakos nie bardzo.

Link to comment

chciałem aby było mrocznie. sam sprowadzam piasek do malawi i tanganiki i mam go jescze jakieś 15ton :D. obsada tymczasowa, daje je na wystawe do sklepu :(

Link to comment

Ciekawie i nie standardowo. Fotka nie obejmuje chyba całego akwa bo wydaje się krótkie? Tak z ciekawości ile kosztuje transport 1 tony piachu z afryki (oczywiście w przeliczeniu bo pewnie sprowadziłeś znacznie więcej :) )

Link to comment

zależy z jakiego państwa, ale ok 2000-3000Euro. powinienem mieć piasek ze żwirkiem tak jak tam jest na wejściu rzek do jeziora, ale to nie da już takiego efektu wizualnego :D

Link to comment

Hm... to cena w detalu powinna wynieść więcej niż 3 euro za kilo doliczając pozostałe koszty. Jak dla mnie to towar dla totalnych zapaleńców :wink:

Link to comment

Super głębia...nie pasują mi Frontosy i przeświatlona lewa strona oraz te (mchy?). Super stadko Aristochromisów...będzie na co popatrzeć. Czy tam są jakieś małże?!?

Link to comment

tak małże są używam, do filtracji wody. na zdjęciu wygląda jak prześwietlona, ale czas migawki był 1/40 i dlatego. generalnie jest dość ciemno. na kamień pada światło z tyłu. frontosy znikają już w przyszłym tygodniu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.