Jump to content

w ujsciu rzeki do Malawi


Guest
  • 3,347 views
 Share


pojemność 840L wym 200x70x60 filtracja 2kubły (Unimax 700 i Atman 1000 oświetlenie belka t5 6500K podłoże piasek biały malawi z Malerie Island Malawi Lake serpentynit i mangrowiec obsada 3xnimbochromis fuscotaeniatus , niestety 2 frontosy z poprzedniego akwarium. za 2 tygodnie 10szt aristochromis chrysti.


 Share


Recommended Comments

Rozmiar baniaka zaiste zacny.Aranz ciekawy, jak dla mnie troche za ciemno.Piasek z malawi, sam przywoziles :mrgreen: Pozbadz sie tych frontoz jak najszybciej, bo albo malawi albo tanga, dwa naraz jakos nie bardzo.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

chciałem aby było mrocznie. sam sprowadzam piasek do malawi i tanganiki i mam go jescze jakieś 15ton :D. obsada tymczasowa, daje je na wystawe do sklepu :(

Link to comment

Ciekawie i nie standardowo. Fotka nie obejmuje chyba całego akwa bo wydaje się krótkie? Tak z ciekawości ile kosztuje transport 1 tony piachu z afryki (oczywiście w przeliczeniu bo pewnie sprowadziłeś znacznie więcej :) )

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

zależy z jakiego państwa, ale ok 2000-3000Euro. powinienem mieć piasek ze żwirkiem tak jak tam jest na wejściu rzek do jeziora, ale to nie da już takiego efektu wizualnego :D

Link to comment

Hm... to cena w detalu powinna wynieść więcej niż 3 euro za kilo doliczając pozostałe koszty. Jak dla mnie to towar dla totalnych zapaleńców :wink:

Link to comment

Super głębia...nie pasują mi Frontosy i przeświatlona lewa strona oraz te (mchy?). Super stadko Aristochromisów...będzie na co popatrzeć. Czy tam są jakieś małże?!?

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

tak małże są używam, do filtracji wody. na zdjęciu wygląda jak prześwietlona, ale czas migawki był 1/40 i dlatego. generalnie jest dość ciemno. na kamień pada światło z tyłu. frontosy znikają już w przyszłym tygodniu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.