Jump to content

Malawi

Grzechu
 Share


Pojemnośc 112l 80x35x40 Filtracja: Unimax250(deszczownia pod taflą napowietrza), T-head 750 +gąbka Oświetlenie: tył Philips Aquarelle 18w na zdjeciu, przód Philips 865 18w(nie włączona) Podłoże: Styropian, piasek kwarcowy biały Dekoracja: Serpentynit zielony, anubias, tlo zewnetrzna z wydrążonego i pomalowanego styropianu Obsada: P.Saulosi coral F1, L.caeruleus(Jak bardziej dorosna planowana przesiadka na 200 lub 240l)Ryby są spokojne, "dogadują" sie ze sobą 2 zbrojniki:lamparci i Plekostomus albinos.


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Akwa za male na dwa gatunki, albo oddaj yellowki (a wlasnie co to P.yellow?) albo szybko postaw wiekszy baniak.Wystroj fajny, chociaz wedlug mnie za duzo kamieni w i tak juz malym baniaku.

Link to comment

witam mimo ,że ja nie mam nic przeciwko zbrojnikom w malawce , to gatunki które posiadasz są moim zdaniem za duże na ten zbiornik nawet przyszłe 200 lub 240 l będzie za małe na te ryby aktualny baniak podoba mi się , fajny wystrój pozdrowił :D

Link to comment

baniak fajny , milo patrzec! ukryji ten filtr jeszcze z prawej strony a bedzie super. a co do obsady to male szklo zostaw 1 gatunek np.saulosi fajne rybska tez mam...

Link to comment

Grzesiu, jeśli mogę doradzić na przyszłość, to podczas kolejnej aranżacji postaraj się zastosować zasadę: im okazalszy baniak, tym nieco liczniejsza obsada [u]większych[/u] w nim kamieni i odwrotnie, im mniejsza wanna, tym kamienie proporcjonalnie [u]mniejsze[/u]. W dużym zbiorniku małe kamienie giną i tworzą wrażenie pustki, w małym natomiast duże kamienie zagracają wannę i optycznie ją pomniejszają. Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.