Jump to content

Malawi AquaDreams po zmianach -+

AquaDreams
 Share


Pojemność: 375l Wymiary: 150/50/50 Filtracja: Eheim 2228 (mech+bio), szeregowo Eheim 2213 + Eheim 2215 , wewn. AquaClear 50. W planach duży filtr zewnętrzny (60l) Oświetlenie: HQI 150W Podłoże: Bazalt (10l), Å»wir kwarcowy (45l), Piach (ok. 50l), Å»wir koralowy (ok. 5l) Dekoracje: Serpentynit (oraz zamaskowany piaskowiec) Obsada: Pseudotropheus demasoni oraz Melanochromis johanni


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Witam, nie tak dawno ten baniak wyglądał tak: http://galeria.klub-malawi.pl/details.php?image_id=8449 Stale wydawało mi się, że ryby są zestresowane, kilka sztuk demasoni padło :( Zdecydowałem się na zmianę kamoli - chyba jeszcze kilka dołożę z prawej strony. Ponadto doszło stado 20 młodych demasoni - trzymają się razem, okupują górne kamienie.

Link to comment

Bardzo klimatyczny zbiorniczek,na dodatek bajecznie oświetlony.O dziwo sprawia wrażenie większego niż jest. Gratuluję i pozdrawiam.

Link to comment

I jeszcze jedno.Zobaczyłem to akwa,jak wyglądało niedawno i muszę stwierdzić,że urządzając wystrój na nowo niechybnie miałeś przypływ geniuszu :)

Link to comment

Dzięki wszystkim za odwiedziny i komentarze. @marekkato: poprzednim razem miałem chwilę słabości :mrgreen: Człek to prosta istota ciągle się ucząca ...

Link to comment

łądnie to tak wystawiać po 2 foty w krótkim czasie, żeby zajmować czołówkę listy top 20? ;P Może trzeba wprowadzić zasadę, że każde akwarium może być raz w top20? jak się pojawia nowe zdjęcie, a stare punktowo nadal się mieści, to wyrzucajmy na "listę rezerwową", "listę duplikatów"? :)

Link to comment

Mea culpa .. że zachciało mi się zmian w baniaku ... [size=50]w krótkim czasie[/size], IMO (i nie tylko) na lepsze :mrgreen:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.