Jump to content

skonczone prosze oceniac


Guest
  • 1,558 views
 Share


112l 80x35x40 wewnętrzny aqua shut turbo 750l zwykła świetlówka 18W przerobiona lekko żeby było ciemniej piasek kwarcowy,łupek serecytu, tło czarna folia obsada ta sama


 Share


Recommended Comments

klub-malawi.pl

Posted

witam ponownie. właśnie dokończyłem akwarium. założyłem tło i zmieniłem oświetlenie. tym razem zdjęcia z aparatu. mam nadzieję że się spodoba. proszę oceniajcie a przede wszystkim piszcie co ewentualnie zmieniać.

Link to comment

Nareszcie osoba, która posłuchała co się doradza. Teraz jest o wiele lepiej. Postaraj się jeszcze zrobić coś z obsadą i daj trochę mocniejszą świetlówkę.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

Wysokość Twojej wanny równa się połowie jej długości. W związku z tym jak na tak niewielki zbiornik jest stosunkowo wysoki. Dlatego jeśli crypto i nurzaniec padną, w środku będzie dość pustawo i zbyt płasko. Pokusiłbym się w tej sytuacji o pójście z kamieniami w górę, tym bardziej, że nie masz tła wew. Poza tym zmiany w dobrym kierunku. KUBEŁ!!! Pozdrawiam.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

nurzaniec to raczej nie padnie bo mam go już ponad 4 miechy i ładnie się rozrasta. a cryptokoryna to nie wiem. ostatnio ją kupiłem. mam nadzieję że nie... :D postaram się o kubeł

Link to comment

W poprzedniej aranżacji było za jasno, teraz jest ciut za ciemno. Ale ogólnie dużo lepiej :wink: Popieram by pójść z kamieniami bardziej w górę. Roślinki fajne. Ode mnie 6/10.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

w rzeczywistości jest o jaśniej. mój aparat robi takie zdjęcia :D i na zdjęciu kamienie wyglądają jak by były za nisko a też jest trochę inaczej.. :mrgreen:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.