Jump to content

skonczone prosze oceniac

Guest
  • 1,821 views
 Share


112l 80x35x40 wewnętrzny aqua shut turbo 750l zwykła świetlówka 18W przerobiona lekko żeby było ciemniej piasek kwarcowy,łupek serecytu, tło czarna folia obsada ta sama


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

witam ponownie. właśnie dokończyłem akwarium. założyłem tło i zmieniłem oświetlenie. tym razem zdjęcia z aparatu. mam nadzieję że się spodoba. proszę oceniajcie a przede wszystkim piszcie co ewentualnie zmieniać.

Link to comment

Nareszcie osoba, która posłuchała co się doradza. Teraz jest o wiele lepiej. Postaraj się jeszcze zrobić coś z obsadą i daj trochę mocniejszą świetlówkę.

Link to comment

Wysokość Twojej wanny równa się połowie jej długości. W związku z tym jak na tak niewielki zbiornik jest stosunkowo wysoki. Dlatego jeśli crypto i nurzaniec padną, w środku będzie dość pustawo i zbyt płasko. Pokusiłbym się w tej sytuacji o pójście z kamieniami w górę, tym bardziej, że nie masz tła wew. Poza tym zmiany w dobrym kierunku. KUBEŁ!!! Pozdrawiam.

Link to comment

nurzaniec to raczej nie padnie bo mam go już ponad 4 miechy i ładnie się rozrasta. a cryptokoryna to nie wiem. ostatnio ją kupiłem. mam nadzieję że nie... :D postaram się o kubeł

Link to comment

W poprzedniej aranżacji było za jasno, teraz jest ciut za ciemno. Ale ogólnie dużo lepiej :wink: Popieram by pójść z kamieniami bardziej w górę. Roślinki fajne. Ode mnie 6/10.

Link to comment

w rzeczywistości jest o jaśniej. mój aparat robi takie zdjęcia :D i na zdjęciu kamienie wyglądają jak by były za nisko a też jest trochę inaczej.. :mrgreen:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.