Jump to content

Moje male Malawi:)

lonio2
 Share


Akarium narożne (380l) Wymiary: 1/4 koła o promieniu 87cm i wys. 70cm Filtracja: zew. JBL e1500 + wew. Atman At-203 Oświetlenie: 2x30W (AQUA GLO i NARVA NATURE) + 18W NARVA BLUE Podłoże: piasek z OBI - polecam! Dekoracje: piaskowiec, serpentynit i łupek filitowy Tło:strukturalne (nie wiem jakie) Roślinność: cryptocoryna Obsada póki co malawi mix: mlodzież M. cyaenorhabdos maingano 5 szt. Maylandia estherae - 8 szt. Labidochromis careuleus yellow - 6 szt. Pseudotropheus crabro - 3 szt. M. lombardoi - 5 szt. Melanochromis auratus - 5 szt. nibochromis venustus - 1 szt. + aulonocary - 4 szt. do oddania


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Witam. Obsada będzie wymieniona jak kolega uruchomi 720 litrów to pooddaje część ryb i docelowo zostanie 1+4 yellow, 1+4 red red oraz 1 + 4 maingano. Niestety na początku kupowałem to co mi radzili w akwarystycznym i wyszło jak wyszło:( Co do akwa to miało być proste 450 litrów ale nie mieściło mi się w pokoju:( Następne na pewno będzie większe tylko nie wiem czy podłoga w mieszkaniu w bloku wytrzyma 720 litrów + piach i kamule. Pozdrawiam.

Link to comment

podłoga na pewno wytrzyma. I to nie będzie 720 l. + piach i kamule, gdyż po ich włożeniu będziesz miał w akwarium jakieś +/- 500 l. wody. Co do akwarium to wg. mnie ładniej by było z jednym rodzajem kamieni. Masz bardzo ładne tło. Spróbuj dobrać do niego kamienie. Druga sprawa to ilość piasku.Myślę, że połowa by wystarczyła.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.