Jump to content

Dwa miesiace po starcie

Guest
  • 2,204 views
 Share


Pojemność 450 l. Wymiary: 150x50x60 Filtr zewnętrzny Tetratec 1200 Filtr wewnętrzny Aquaclear 50 Oświetlenie: zwykła świetlówka 36W, PowerGlo 36W Podłoże: piasek akwarystyczny gruboziarnisty Dekoracja: piaskowiec 80 kg Tło: czarna folia Obsada: Pseudotropheus elongatus mphanga - 6 szt. Maylandia emmiltos - 5 szt. Cynotilapia afra lion’s cove - 10 szt. Maylandia estherae - 8 szt. Cyaneorhabdos maingano - 10 szt. Labidochromis caeruleus - 8 szt.


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Zbiornik podoba mi się.Od pierwszej fotki różni się tym że piaskowiec zaczął porastać glonem.....ładnie naprawde ładnie :mrgreen:

Link to comment

Dokładnie - nie ma żadnej różnicy - oprócz glonów (rzeczywiście dodają dużo uroku) i tym że maleństwa nie są już takimi maleństwami:)

Link to comment

Bardzo ładne akwa.--co to za folia(z klejem-czy bez)gdzie ją można kupić i jak ją się nakłada.Bardzo bym Cię prosił o info na ten temat. :)

Link to comment

Folię kupiłem w OBI - sprzedają na "metry". Z tyłu ma klej. Nakleja się jak naklejkę, czyli zdejmując papier. Ja naklejałem na mokrą szybę (zalecenia z forum) - woda z odrobiną płynu do mycia naczyń (czystego, bez żadnych zmiękczaczy, balsamów itp). W OBI były dwa rodzaje folii - gładka i ze wzorkiem. Oczywiście polecam gładką. Pozostają białe ślady po naklejeniu, ale znikają po ok. dwóch tygodniach.

Link to comment

Nie, resztki nie "wyciśniętej" wody. Po dwóch tygodniach nic nie widać. Pod warunkiem oczywiście, że dobrze odprowadzisz wodę podczas naklejania:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.