Jump to content

Dwa miesiace po starcie


Guest
  • 2,001 views
 Share


Pojemność 450 l. Wymiary: 150x50x60 Filtr zewnętrzny Tetratec 1200 Filtr wewnętrzny Aquaclear 50 Oświetlenie: zwykła świetlówka 36W, PowerGlo 36W Podłoże: piasek akwarystyczny gruboziarnisty Dekoracja: piaskowiec 80 kg Tło: czarna folia Obsada: Pseudotropheus elongatus mphanga - 6 szt. Maylandia emmiltos - 5 szt. Cynotilapia afra lion’s cove - 10 szt. Maylandia estherae - 8 szt. Cyaneorhabdos maingano - 10 szt. Labidochromis caeruleus - 8 szt.


 Share


Recommended Comments

klub-malawi.pl

Posted

Zbiornik podoba mi się.Od pierwszej fotki różni się tym że piaskowiec zaczął porastać glonem.....ładnie naprawde ładnie :mrgreen:

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

Dokładnie - nie ma żadnej różnicy - oprócz glonów (rzeczywiście dodają dużo uroku) i tym że maleństwa nie są już takimi maleństwami:)

Link to comment

Bardzo ładne akwa.--co to za folia(z klejem-czy bez)gdzie ją można kupić i jak ją się nakłada.Bardzo bym Cię prosił o info na ten temat. :)

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

Folię kupiłem w OBI - sprzedają na "metry". Z tyłu ma klej. Nakleja się jak naklejkę, czyli zdejmując papier. Ja naklejałem na mokrą szybę (zalecenia z forum) - woda z odrobiną płynu do mycia naczyń (czystego, bez żadnych zmiękczaczy, balsamów itp). W OBI były dwa rodzaje folii - gładka i ze wzorkiem. Oczywiście polecam gładką. Pozostają białe ślady po naklejeniu, ale znikają po ok. dwóch tygodniach.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

Nie, resztki nie "wyciśniętej" wody. Po dwóch tygodniach nic nie widać. Pod warunkiem oczywiście, że dobrze odprowadzisz wodę podczas naklejania:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.