Jump to content

Pierwsze malawi 112l.

Guest
  • 1,977 views
 Share


Moje pierwsze malawi w 112l baniaku - tak na początek, żeby zobaczyć o co kaman. 5x Saulosi Coral Podłoże: piasek kwarcowy tło: zakupione na allegro Skały: łupek filitowy (znaleziony na chołdach) Niestety spotakm się z krytyką bo filterek HbL-701 - ale chcę wypróbować go jako biologa i mechaniczny. Grzłka 100w Proszę o opinie, co poprawić, co się podoba.


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

też uważam, że ze 4 większe kamienie by dobrze zrobiły w tym akwarium. Ale ogólnie jest to akwarium idące w dobrą stronę i widać, że conieco musiałeś czytać ;)

Link to comment

Powiem tak, by zorientować się o co chodzi w malawistyce zacząłeś tę przygodę od wanny najmniejszej z zalecanych rozmiarów. Z jednej strony to niedobrze, bo nigdy nie odda to choćby po trosze warunków, w których żyją te piękne i wszędobylskie ryby (a musisz wiedzieć, iż powinny mieć nieco miejsca do pływania oraz skał, w obrębie których będą żerowały i miały swoje kryjówki). Z drugiej strony, może to i lepiej, bo masz tu tylko jeden gatunek, w rozsądnej zresztą liczbie i jeśli Ci się ta przygoda nie spodoba z oddaniem pięciu sztuk, jak i z adaptacją samego zbiornika nie powinno być problemów. Ale wierzę, że wszystko będzie ok. Kaskada jest tutaj nienajlepszym pomysłem. Powinna Ci, jak to się mówi: z braku laku służyć ale radzę, zainwestuj w filtry z prawdziwego zdarzenia. Jeśli zdecydujesz się na zmiany aranżu, sugeruję - obejrzyj dokładnie galerię, a z pewnością znajdziesz tam inspirację. Powodzenia i niech odpowiedzi na to "kaman" i nauki będzie jak najwięcej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.