Jump to content

Poczatek

edgar
 Share


Akwarium pojemność 550 l brutto wymiary 220x50x50 Firtr zewnętrzny typu SUMP 70l + narurowy wszysto napędzane pompą do CO, wypełniony kieramzytem , ceramiką zeolit, Oświetlenie 2x25 w AQAGLO i listwa oświetleniowa Led 200cm (200LED) Tło wykonane z styropianu i pianki CR, wapinie, piasek z naszego Bałtyku Obsada Mix do redukcji Grzałka 300 w Pompa cyrkulacyjna 5000 lh


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Jest to mój pierwszy zbiornik Malawi... dlugo się wachałem aby go Wam pokazać ale bez Waszej pomocy chyba nie będzie z tego akwa prawdziwego kawałka Mlawi. Prosze o opinie co mam zmenić a może zostawić jak jest? Jaka obsada? do tej pory kupowałem tylko "oczami" i teraz wiem, ze to był błąd

Link to comment

napisz co masz za obsadę,najlepiej na forum bo się tam lepiej pisze:P z tego coś dobierzemy.Co do wystroju to mnie osobiście się nie podoba,masz duży baniak i na pewno stać Cię na lepszą aranżację..tło hmmm..widziałem lepsze CR,powycinałeś w nim jakieś dziwne linie,kamienie jak obrosną glonami powinny być ok.

Link to comment

Ładnie przycięte i poukładane - ale natura lubi nieład a jeszcze lepiej jak jest to nieład artystyczny :wink: Więc nie spoczywaj na laurach :wink: Chyba że tak ci pasuje :)

Link to comment

Witam! Klamoty fajjjjjjjjjjne, może rzeczywiście ich dorzuć więcej.Mnie osobiście rani tło-słabo bo z opisu wynika,że sam je robiłeś...bez urazy czarna folia była by lepsza!Zazdroszczę wymiarów akwa i czekam na następną odsłonę-pozdro!!!!!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.