Jump to content

Jasniej sie nie da...

Guest
  • 2,689 views
 Share


- akwarium 100x40x40 160L - oświetlenie: 2x18W przód: Philips 865, tył: Narva Special Oceanic Colour - podłoże: 30kg piachu kwarcowego koloru białego - ozdoby: około 40kg kamola - filtracja: zew. JBL e700 + HW 303B UV - grzanie: Aquael 250W - woda: 100% kran parametry Temp - 26* C Ph - 7,5 Obsada: 3x Mylandia Lombardoi 4x Melanochromis Auratus 3x Metriaclima estherae red red 3x Pseudotropheus demasoni (wielkości neonka) 2x NN http://img638.imageshack.us/img638/471/dsc04443y.jpg ^ co to jest?


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

ja w 160l mam 1x 18w świetlówkę i jest 10 razy jaśniej. Daj te świetlówki bardziej do przodu. No chyba że lubisz ponure klimatyczne zbiorniki ;P

Link to comment

optycznie nawet ładnie, może trochę zbyt cukierkowo, pod względem obsady katastrofa, masz duże ryby a do tego agresywne ( poza esterką ) ... czasowa dekoracja ci się udała, akwarium malawisty to nie jest i bardziej nadaje się do galerii ciekawostek ;)

Link to comment

Obsada dobierana świadomie acz przymusowo (nie było nic innego w sklepie) Jest to pierwsze moje malawi, więc obsada jest na przecierke i przyuczenie. Mam świadomość, że nie jest to true malawi, ale jak można mieć true malawi w 160L ;) Najważniejsze, że ryby zdrowe, największy auratus ma już 6cm i jedyne co się zdarza to podgonić inne złotka , które są 1-2cm mniejsze. Co ciekawe lombardy są wyjątkowo spokojne wobec siebie i innych i nie mam powodów do zmartwień. Nie wiem co to za pysie, które oznaczyłem jako NN, szukałem wiele gatunków, ale do żadnego nie mogę przypasować, pewnie dlatego, że są młode, małe i szare ;)

Link to comment

Masz na razie niemowlaki to i jest względny spokój za jakiś czas będziesz miał młodzieńców i dyskotekę. Możesz mieć prawdziwe malawi i w takim baniaczku. Przykładowo saulosi czy dialeptosy byś w nim mógł pielęgnować. Odnośnie NN poco ci je identyfikować jak i tak nie jest dla ciebie ważne że masz za mały baniak. Nie wiele tu zmieni chyba, ze byłby to fosso ten miałby już problem z nawrotami :evil: :roll:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.