micboc6 Opublikowano 28 Czerwca 2011 #1 Opublikowano 28 Czerwca 2011 witam .jak w tytule czy EHEIM Classic (2213) do 250l da radę w 200 litrach.Planuję mieć około 16 pyszczaków.Pozdr.
Michal_Chrzanowski Opublikowano 28 Czerwca 2011 #2 Opublikowano 28 Czerwca 2011 Jako biolog da rade, ale nie licz ze przy okazji pomoze Ci w utrzymaniu obiegu wody. To dosyc slaby filr.
micboc6 Opublikowano 28 Czerwca 2011 Autor #3 Opublikowano 28 Czerwca 2011 mam jeszce aquael 500l/h wewnętrzny jakbym go dołożył i zasypał ceramiką?
yaro Opublikowano 29 Czerwca 2011 #4 Opublikowano 29 Czerwca 2011 eheim jako biolog ci starczy - obieg wody zapewnij mocniejszym filtrem mechanicznym.
Perez666 Opublikowano 29 Czerwca 2011 #5 Opublikowano 29 Czerwca 2011 jak w tytule czy EHEIM Classic (2213) do 250l da radę w 200 litrach.Planuję mieć około 16 pyszczaków. Wystarczy spokojnie(pod warunkiem odpowiedniej ilości ryb),mam go w 242l.,oczywiście jako biolog. BTW 16 ryb w 200l to po prostu przerybienie,tym samym nikt gwarancji ci nie da,że ten filtr uciągnie biologię. mam jeszce aquael 500l/h wewnętrzny jakbym go dołożył i zasypał ceramiką? Do 60l kotnika w sam raz.Do tego baniaka głowica o przepustowości 1200l/h będzie wskazana.
yaro Opublikowano 29 Czerwca 2011 #6 Opublikowano 29 Czerwca 2011 Jeżeli autor postu miał na myśli, że kupi po osiem ryb z 2 gatunków a potem przeprowadzi redukcję do odpowiednich haremów, to nie będzie przerybienia - jednak 16 ryb dorosłych w 250 l to rzeczywiście dużo.
Perez666 Opublikowano 29 Czerwca 2011 #7 Opublikowano 29 Czerwca 2011 jednak 16 ryb dorosłych w 250 l to rzeczywiście dużo. yaro to nie będzie 250l a "tylko" 200l...
yaro Opublikowano 29 Czerwca 2011 #8 Opublikowano 29 Czerwca 2011 dwa małe gatunki da się trzymać w 200 l . ale to już dyskusja na kolejny post i przy kolejnym piwku.
micboc6 Opublikowano 29 Czerwca 2011 Autor #9 Opublikowano 29 Czerwca 2011 akwarium 130x40x40 kupuję eheim 2213 dorzucę aquael wewn.500l/h i bedzie dobrze.Myślę że 16 pyszczaków nie bedzie żyło w ciasnocie
yaro Opublikowano 29 Czerwca 2011 #10 Opublikowano 29 Czerwca 2011 16 dorosłych ryb? a napisz jeszcze jakich?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się