Skocz do zawartości

Fotografia zbiorników wodnych - Akwen, Fauna i Flora


michalzgierz1989

Rekomendowane odpowiedzi

@michalzgierz1989 temat idzie chyba w złym kierunku. Jeśli chcesz prowadzić swój blog podróżniczy, to forum Klubu Malawi nie jest do tego najlepszym miejscem. Weź to pod uwagę i przystopuj. Zamysłem tematu (przynajmniej tak mi się wydaje) miały być ciekawe zdjęcia ciekawych miejsc, a nie wszystko co się obfotografuje przy okazji wycieczek rowerowych i na dokładkę jeszcze filmy. Jeśli ma to iść w tym kierunku to niestety, ale temat będzie kwalifikował się do zamknięcia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalzgierz1989 Michał, ciekawe wyjazdy, podobają mi się. Ale coś jest w tym, co pisze Bartek. Całkiem nieźle Twoje wpisy nadają się TUTAJ lub TU. Polecam obydwa fora i kończę OT, za które przepraszam. 
A żeby nie było, że tylko zaśmiecam wątek, wstawiam pierwsze z serii zdjęć z jeziora Ochrydzkiego.

Pzdr. Rysiek

PS cdn... 😉

IMG_1106.jpg

Edytowane przez rysib
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brzegu

9 godzin temu, Bartek_De napisał:

Super fotka👍 Zdjęcie robiłeś pod wodą, czy z powierzchni jest taki kryształ? Jaka mniej więcej głębokość?

Z brzegu. Woda faktycznie potrafi być tam kryształowa. Czytałem że widoczność jest oceniana na ok 20 metrów. Zresztą sam wiek jeziora ocenia się na ok 4 mln. lat. Więc jest w ścisłej czołówce i nadal nie zarasta mułem. A samo jezioro to bajka. Mógł chodzić po nabrzeżu i obserwować setki ryb pływających między kamieniami i roślinami...  idę o zakład, że wiesz o co mi chodzi. 😉 Dodaj do tego okalające je góry, piękne zabytki i jeszcze niskie ceny. Wychodzi mały raj. 😎

Pzdr. Rysiek

IMG_20210629_111357.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2021 o 12:14, Bartek_De napisał:

@michalzgierz1989 temat idzie chyba w złym kierunku. Jeśli chcesz prowadzić swój blog podróżniczy, to forum Klubu Malawi nie jest do tego najlepszym miejscem. Weź to pod uwagę i przystopuj. Zamysłem tematu (przynajmniej tak mi się wydaje) miały być ciekawe zdjęcia ciekawych miejsc, a nie wszystko co się obfotografuje przy okazji wycieczek rowerowych i na dokładkę jeszcze filmy. Jeśli ma to iść w tym kierunku to niestety, ale temat będzie kwalifikował się do zamknięcia.

Zgadza się, ale to co uznałem że można pokazać w swojej okolicy, tak też uczyniłem :) Filmy są bo oddają żywy charakter, przykład Kiełbie które nagrałem. Ja na razie stopuję bo nie będę miał teraz czasu, żeby się gdzieś dalej wyrwać. Być może w sierpniu się coś z okolic Kutna pojawi. Jest tam taki rezerwat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrzej Głuszyca napisał:

@michalzgierz1989Jest przecież temat" Ciekawe linki i filmiki" i tam sobie wrzucaj filmy.

 

Ale tam tematyka określona jest tematem forum. To, że kogoś ciekawi łyżwiarstwo figurowe, nie znaczy, że powinno się tam umieszczać takie filmy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yaro napisał:

Ale tam tematyka określona jest tematem forum.

Faktem jest , że forum powinno sugerować tematykę ale z drugiej strony nie jest jednak nigdzie określone , że  dotyczy tematyki tylko  Malawi .  Jest tam wiele filmików spoza naszego biotopu i kolegi filmy wg mnie śmiało tam mogą być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andrzej Głuszyca napisał:

 z drugiej strony nie jest jednak nigdzie określone , że  dotyczy tematyki tylko  Malawi .

Racja, ale wciąż związane z akwarystyką

Cytat

Dział przeznaczony do rozmów na tematy ogólno-akwarystyczne. Można w nim poruszać kwestie:

- chowu ryb spoza Jeziora Malawi

- wydarzeń akwarystycznych z kraju i zagranicy

- nowości akwarystycznych

- ciekawostek związanych z rybami

- fotografii akwarystycznej

- książek i prasy akwarystycznej

- akwarystycznych stron internetowych

 

Dział nie służy do rozmów na tematy odbiegające od akwarystyki.

Z drugiej strony w dziale Off Topic, którego regulamin zacytowałem, jest chociażby temat "muzyka, co lubisz posłuchać" który nie ma nic wspólnego z akwarystyką, więc to tak na dwoje babka wróżyła;)

Edytowane przez Bartek_De
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.