yaro

uruchomienie nowego działu.

Recommended Posts

Guest grabiec

Bardzo dobry pomysł!

Wgrywanie zdjec do galerii to jak loteria, nie wiadomo czy sie wgrało i nie wiadomo czy bedzie zatwierdzone i sie pokaże.

yaro

Wprowadzimy na forum tylko ograniczenie czasowe.

Udzielenie odpowiedzi. Zamknięcie tematu i za jakiś czas wywalenie tematu.

marcin1ja1

Bardzo dobry pomysł. Moje mała sugestia jest taka, żeby ryby już zidentyfikowane wrzucać do galerii z krótką notatką.

JemioloSeba

Marcin ale po co?

Z reguły są to zdjęcia bardzo kiepskiej jakości a ich lepsze odpowiedniki na pewno już w niej są.

suricade

Czy jest możliwe wprowadzenie postów z "terminem ważności". Np. komentujemy coś dowcipnie ale post nic nie wnosi merytorycznie do tematu , więc ustawiamy żeby wyświetlał się przez określony czas i automatycznie znikał.

crav

od tego są moderatorzy

JemioloSeba

Aga wiem o co Ci chodzi. Niektóre fora maja opcje wygaszania postu. Ustawiasz np. 7 dni i za tyle post sam znika. Nasze forum prawdopodobnie nie ma tej funkcji ale na nowym sofcie być może się zrobi.

• Dziękuję 1

suricade
od tego są moderatorzy

Sorki ale ja bym nie chciała moderować np. wątku o kaseciaku, a dla dobra tematu przydało by się wyczyścić. Byłam już w życiu moderatorem i moja sugestia miałaby ułatwić życie tutejszym modom. Tylko tyle.

crav
Sorki ale ja bym nie chciała moderować np. wątku o kaseciaku, a dla dobra tematu przydało by się wyczyścić. Byłam już w życiu moderatorem i moja sugestia miałaby ułatwić życie tutejszym modom. Tylko tyle.

Pomysł dobry ( spora część moich postów powinna mieć krótki czas ;) ) weźmiemy pod uwagę jeśli chodzi o możliwość nowego softu, ale na chwilę obecną niestety nie ma takich możliwości...

• Dziękuję 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• mazilo
      Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?
    • cinekjo112
      Witam  Mam w akwarium 60l 7 szt. tygodniowych pyszczaków niebieskich, mam drugą rybke kotną właśnie dzisiaj ją przetransportowałem z 216l do 60l do tych małych, pytanko brzmi czy ta rybka kotna nie zje mi tych małych pyszczaków niebieskich
    • Bartek_De
      Znam te filmy, wyoglądałem chyba wszystko z youtuba Rownież zwróciłem uwagę że bardzo przypomina drapieżnika. Jest dostępny w TanMalu. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    • Ugar
      Zrobiłem tak jak mi poradziliście. Wywaliłem deszczownicę i strumień skierowałem lekko do góry aby uzyskać taki efekt jak na powyższych filmach. Teraz to wygląda tak:   Z cyrkulacją też nie ma problemu. Widać że ryby lekko walczą z prądem przy dnie zbiornika.  
    • Meteoriusz
      Jeśli chodzi o obsadę do takiego zbiornika propozycji no forum jest mnóstwo , wystarczy użyć "wyszukiwarki" tak jak @Tomasz78 Ci proponował 2 max 3 gatunki , jeśli ta druga opcja wybierz 3 gatunki z tzw małej mbuny które będą pasowały do siebie dieta i temperamentem , choć wiadomo że zawsze któryś z gatunków będzie najniżej w hierarchii , jeśli chodzi o mnie osobiście , chidongo socolofi piękna ryba , ale jak na takie akwa i przy nawet 2 gatunkach za duża . Jeśli chodzi o twoją propozycje to Iodotropheus sprengerae+ cyaneorhabdos+ labido powinny dać radę. Jeśli chodzi o radę że 50 szt można trzymac w takim zbiorniku to owszem można ale równie dobrze możesz włożyć lwa w klatkę 5x5m ... Forum ma na celu pokazanie ludziom by traktować te piękne ryby z szacunkiem, próbować odwzorować zbliżone naturalne warunki jakie są w jeziorze Malawi, by móc obserwować ciekawe zachowanie pielęgnic , piękne ubarwienia , i zdrowe ryby.     
    • Tomasz78
      Młodych tak , ale dorosłych to nie. Brałbym takie: Cztery gatunki to za dużo, zwłaszcza że socolofi może osiągnąć 14, 15 cm. Osobiście polecam taką obsadę: pseudotropheus interruptus + cynotilapia zebroides jalo reef - masz dwa gatunki a trzy kolory.
    • Damian27
      A np obsada  Chindongo Socolofi  Rdzawe  Labidochromis caeruleus  Maingano 
    • Tomasz78
      Mi też się bardziej podoba, ja bym go brał, bo niby dlaczego nie można go wziąć zamiast protomelasa. Chyba mało jest osób które mają ten gatunek o ile w ogóle ktoś go ma. Czy on w ogóle jest dostępny w sprzedaży? Z tego co tu pisze to taki trochę drapieżnik  http://malawi.si/Malawi/Haplochromises/Placidochromis/Placidochromis johnstoni/slides/Placidochromis johnstoni (Ad Konings‎).html Ryba ma kształt i kolory normalnie odlot spójrz na to :   Podobny do tetrastigmy otopharynxa  
    • Damian27
      A słyszałem gdzieś że można trzymać w takim akwarium około 50 szt ryb
    • Bartek_De
      Moje pytanie dotyczy Placidochromisa johnstoni. On miałby zastąpić Protomelasa johnstoni solo. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  • Topics

• Images